RETISES CT

Chcesz szybko i skutecznie poprawić stan swojej skóry bez konieczności rezygnowania z codziennych zajęć?

Wybierz Retises CT – prosty i bezbolesny zabieg, którego efekty da się porównać z działaniem agresywnych peelingów chemicznych, ale w przeciwieństwie do nich nie powoduje podrażnienia skóry bezpośrednio po zabiegu.

Jest polecany dla skóry z przebarwieniami, rozstępami, zwiotczałej i pozbawionej blasku.

Zapisz

Działanie

Retises CT, dzięki silnemu oddziaływaniu retinolu oraz witaminy C, usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje odnowę komórkową oraz syntezę białek. Zwiększa również poziom NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego.

Efekty

Skóra jest napięta i rozpromieniona. Przebarwienia stają się mniej widoczne oraz zmniejsza się prawdopodobieństwo powstawania nowych. Jest to idealny zabieg dla wymagających klientów, gdyż efekt po jest olśniewający.

Produkty do pielęgnacji domowej zalecane w celu wzmocnienia efektu zabiegu

  • Retises Anti-Aging Moisturizing Cream CT – krem przeciwzmarszczkowy  polecany do skóry z objawami starzenia wywołanego przez czynniki zewnętrzne. Zawiera kwas liponowy o działaniu antyoksydacyjnym oraz rozjaśniającą witaminę C która wraz z witaminą A stanowi uzupełnienie kwasu liponowego w walce z wolnymi rodnikami.
  • Retises 0.5% Regenerating Anti-Wrinkle Cream – regenurujący krem przeciwzmarszczkowy na noc. Retinol zawarty w kremie rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki, normalizuje proces keratynizacji. Kwas bosweliowy chroni włókna kolagenowe.