maska-kosmO2 LIFT to najnowszy, przełomowy zabieg dotleniający i efektywnie przeciwdziałający starzeniu się skóry. Dzięki wprowadzeniu czystego tlenu, roślinnych komórek macierzystych, peptydów i enzymów roślinnych o wysokim stężeniu, już po jednym zabiegu skóra jest silnie odświeżona, odmłodzona i odzyskuje blask.

Zabieg O2 LIFT sprawia, że odmłodzona skóra oddycha zdrowiej. To rewolucyjny zabieg, który delikatnie złuszcza, rozświetla i dotlenia.

Zapisz

Działanie zabiegu

  • enzymy papai i ananasa delikatnie złuszczają naskórek,
  • musująca maseczka dotleniająca skórę na poziomie komórkowym,
  • czysty silny wzmacniacz zawierający 3 rodzaje roślinnych komórek macierzystych, który odmładza i zapobiega starzeniu się skóry,
  • krem nawilżający, który jednocześnie silnie chroni przed oddziaływaniem szkodliwych czynników środowiska, promieniowania UV oraz wyrównuje koloryt skóry.

 

 

Produkty do pielęgnacji domowej zalecane w celu wzmocnienia efektu zabiegu

  • The Max stem cell creme – najnowszej generacji komfortowy krem nocny, w przypadku cer suchych także na dzień. Zawiera nutripeptydy, komórki macierzyste jabłoni i wyciąg z szarotki. Spłyca zmarszczki, wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega tworzeniu się nowych.
  • The Max stem cell masque – luksusowa maseczka o niezrównanej MAXymalnej koncentracji rewolucyjnych składników, która odmładza, regeneruje, rewitalizuje poszarzałą skórę.  Formuła łączy wiele rodzajów komórek roślinnych, silnych peptydów i wyciągów roślinnych sprawia, że skórze zostaje przywrócony młody wygląd i rozświetlenie.
Call Now Button