BIOPURE Ericson laboratoirZabieg Biopure to skuteczna terapia dotleniająca komórki skóry oraz skuteczna walka ze stresem oksydacyjnym. Ciągłe zaopatrzenie komórek skóry w tlen jest niezbędne do wytworzenia energii potrzebnej do zaspokojenia ich potrzeb metabolicznych. Niedotlenione komórki szybko ulegają “zmęczeniu”.

Niestety, powietrze miast jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje – to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny.

Biopure jest zabiegiem przeznaczonym dla mieszkanek dużych miast. Głównym zadaniem zabiegu jest usunięcie toksyn ze skóry i głębokie dotlenienie. BioPure to również idealny zabieg dla cery przetłuszczającej się i mieszanej, zapewnia skórze właściwą higienę oraz zapobiega pojawianiu się zmian trądzikowych. Preparaty zawarte w zabiegu regulują funkcjonowanie gruczołów łojowych i usuwają nadmiar sebum, przez który skóra się błyszczy i jest narażona na rozwój bakterii.

Zapisz

Produkty do pielęgnacji domowej zalecane w celu wzmocnienia efektu zabiegu

  • BioPure serum oxygen detox maxx – serum dostarcza duże ilości składników aktywnych, oczyszcza skórę z toksyn, dotlenia komórki i likwiduje wszelkie oznaki zmęczenia. Pobudza proces oddychania komórkowego i rewitalizuje pozbawioną napięcia skórę.
  • BioPure hydra matt – lekka konsystencja kremu efektywnie reguluje pracę gruczołów łojowych i zwęża pory. Dodatkowo redukuje błyszczenie skóry.
Call Now Button