Złuszczanie skóry twarzy – VI PEEL PRECISION

vi_peel_warszawa_wesołaVi Peel to linia peelingów stworzonych przez kalifornijską firmę Vitality Institute USA. Nazywany „Miracle Peel”, czyli cudownym peelingiem, powstał w 2006 roku w Kalifornii i szybko zyskał uznanie, także wśród gwiazd. Stał się najbardziej poszukiwanym peelingiem w Hollywood. Dziś jego działanie promują m.in. Demi Moore, Sharon Stone, Madonna, Kim Basinger, Eva Langoria

Vi Peel to unikalny peeling medyczny, bezbolesny o zadziwiająco skutecznym działaniu. Peeling ten może być stosowany w wielu wskazaniach medycznych np. trądzik i estetycznych w tym przebarwienia i drobne zmarszczki.

Pacjenci mają możliwość skorzystania z czterech rodzajów peelingu dostosowanych od potrzeb skóry:

 • Vi Peel podstawowy oraz Vi Peel PLUS  – peeling odmładzający, stymulujący produkcję kolagenu i elastyny,
 • Vi Peel ACNE – idealny do leczenia trądziku i redukcji blizn potrądzikowych,
 • Vi Peel PRECISION PLUS – znakomity do redukowania uszkodzeń posłonecznych i objawów starzenia, doskonale poprawia wygląd skóry, bardzo skuteczny w leczeniu przebarwień, w tym melazmy, zalecanych w zależności od potrzeb i skali problemów skórnych.

VI Peel zasługuje na wyjątkową uwagę i wyróżnienie przede wszystkim dlatego, że wykonywany jest jedynie przez wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu możemy być pewni bezpieczeństwa zabiegu, jak i jego skuteczności, także w przypadku większych problemów dermatologicznych. Przekonaj się na własnej skórze!

Unikalna mieszanka składników preparatu Vi Peel gwarantuje rewelacyjne wyniki bez wcześniejszego przygotowania skóry i w krótkim czasie. Vi Peel jest bardzo skuteczny w przypadku wszystkich typów skóry, także tych ciemniejszych.

Peeling na przebarwienia zawiera: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretoinowy, wit C, kwas kojowy, hydrochinon i bardzo małe stężenie hydrocortizonu – a więc super zestaw, który naprawdę może zadziałać.

W produkcie wykorzystano połączenie wszystkich dostępnych i znanych sposobów działania różnych kwasów do wytwarzania wielu pozytywnych skutków. To rozwiązuje problemy skóry na poziomie komórkowym, a nie tylko powierzchownie przez złuszczanie skóry. Dzięki połączniu działań wielu kwasów i witamin pomaga usunąć zmarszczki, zmniejszyć rozszerzone pory, pobudzić skórę do produkcji kolagenu i elastyny, które ujędrniają skórę. Jest niezwykle skuteczny w eliminacji przebarwień w tym melasmy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Czy peeling jest bezpieczny?

Jest to peeling bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. To jedyny medyczny peeling bezpieczny dla okolic oczu, szyi, piersi, dłoni. Konieczności przygotowania skóry do peelingu praktycznie nie istnieje. Bezbolesny, krótki czas – złuszczanie praktycznie 2-3 dni. Pacjent nie jest wyłączony z codziennych zajęć. Zabieg trwa 20 minut, końcowy wynik widoczny jest po 7 dniach. Po peelingu pacjent otrzymują pełną pielęgnację, która trwa 7 dni. W przypadku skóry z  tendencją do przebarwień pacjent może dokupić preparat zapobiegający powstawaniu nowych przebarwień do stosowania jako kontynuację.

Wskazania:

 • zmarszczki,
 • eliminacja przebarwień, w tym melasmy,
 • rozszerzone pory
 • skóra wymagająca ujędrnienia
 • leczenie trądziku
 • redukcja blizn potrądzikowych

Bezpieczeństwo zabiegu

Intensywne badania kliniczne nadzorowane przez ceniony International Services Research, Inc. Badano bezpieczeństwo i skuteczność Vi Peel potwierdziły całkowite bezpieczeństwo preparatu podczas użytku zgodnie przeznaczeniem. Potwierdzono, że:
 • zmarszczki uległy wyraźnemu spłyceniu
 • zaobserwowano znaczne zmniejszenie ilości powierzchownych zmarszczek
 • 71% uczestników odnotowało znaczącą poprawę jędrności skóry.
 • uczestnicy zaobserwowali zmniejszenie zawartości melaniny i wzrost zawartości kolagenu w skórze.
 • zaledwie dwa tygodnie po zabiegu Vi Peel uczestnicy wykazali wzrost hemoglobiny, co sugeruje, zwiększony przepływ krwi do obszarów poddanych leczeniu.

Odczucia podczas zabiegu

W czasie zabiegu odczuwalne jest lekkie pieczenie przez kilka sekund, które ustępuje całkowicie niemal natychmiast. Niektórzy pacjenci mogą czuć się bardziej komfortowo przy użyciu wentylatora (zimny powiew powietrza). Łuszczenie związane z Vi Peel rozpocznie się w trzecim dniu i zazwyczaj trwa do końca dnia czwartego. Łatwo ukryć pod makijażem. W niektórych przypadkach jest praktycznie niewidoczne. Złuszczając  skórę, Vi Peel zmusza organizm do odtworzenia nowej skóry w szybszym tempie. Skóra pogrubia się, produkując więcej kolagenu i elastyny. Tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.

Jak długo trwa zabieg?

Aplikacja peelingu trwa od trzech do czterech minut, cały zabieg wraz z przygotowanie pacjenta trwa około 20 minut a 100% wyniki są widoczne już po siedmiu dniach.

Jak mocno złuszcza się skóra po zabiegu Vi Peel?

Łuszczenie związane z Vi Peel zaczyna się w trzecim dniu i zazwyczaj trwa do końca czwartego dnia. Z łatwością można je ukryć intensywnie nawilżając skórę odpowiednim kremem nawilżającym. W niektórych przypadkach proces łuszczenia jest mało widoczny.

Jak szybko można wrócić do codziennej aktywności?

Nie ma żadnych ograniczeń. Można wrócić do swoich zajęć od razu po pilingu.

Ile zabiegów należy wykonać dla uzyskania efektu?

Wielu pacjentów po pierwszym zabiegu uzyska pożądany efekt. Zalecamy wykonanie zabiegu raz na trzy miesiące, aby zapobiec uszkodzeniom i starzeniu się skóry. Po ocenie potrzeb, celów i oczekiwań pacjenta, przygotujemy zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry.

Jakich rezultatów można się spodziewać po jednym zabiegu?

W ciągu czterech dni skóra przestaje się łuszczyć i wraca do równowagi. Wtedy widoczne są ostateczne efekty zabiegu, skóra jest gładka, pełna blasku, wygląda znacznie młodziej. Pacjent czuje, że jest odświerzony a skóra bardziej napięta. Hiperpigmentacja jest wyeliminowana lub znacznie zmniejszona – w zależności od stopnia zmian pigmentacyjnych.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Wspaniałe wyniki Vi Peel bedą trwać długo przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji skóry, należy również unikać nadmiernej ekspozycji na słońce. Zalecamy powtarzanie zabiegów Vi Peel trzy lub cztery razy w roku.

Dla jakich typów skóry wskazany jest zabieg Vi Peel?

Vi Peel jest bardzo skuteczny w przypadku wszystkich typów skóry. Po raz pierwszy Afroamerykanie i osoby z ciemniejszym typem skóry, mogą korzystać z tego typu zabiegu, który uprzednio był dla nich niedostępny.

Czy Vi Peel wymaga wcześniejszego przygotowania skóry?

Vi Peel nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry, jakie było konieczne w przypadku peelingów starszych generacji.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. W pierwszym i drugim dniu występuje uczucie “ściągania”, nie ma jeszcze procesu łuszczenia się skóry. Wszelkie obszary ze zmianami pigmentacyjnymi mogą wyglądać nieco ciemniejsze, co jest właściwą reakcją. W trzecim dniu skóra zaczyna się łuszczyć. Pierwsze oznaki łuszczenia zwykle zaczynają się wokół ust i trwają przez dzień lub dwa. W tym czasie należy używać odpowiednie produkty do codziennej pielęgnacji skóry. W ciągu sześciu lub siedmiu dni proces jest zakończony, a efekty spektakularne!

Rezultaty zabiegu

Poprawa wyglądu, tekstury skóry, ujednolicenie kolorytu, zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów, przebarwień, w tym melasmy, redukcja zmarszczek, leczenie trądziku skóry, redukcja lub eliminacja blizn potrądzikowych, stymulacja produkcji kolagenu, dla uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu. Znaczącą poprawę jakości skóry widać już po pierwszym zabiegu Vi Peel. Skóra nabiera blasku, jest zregenerowana.

Czy po zabiegu należy chronić skórę przed słońcem?

Ekspozycja na słońce powinna być ograniczona przy użyciu odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Bezwzględnie ograniczenie powinno obowiązywać w trzecim i czwartym dniu, kiedy skóra się łuszczy.

Czy peeling Vi Peel może być stosowany u nastolatków cierpiących na trądzik?

Dr A. Kalil pierwotnie stworzył VI Peel dla swojej 15-letniej córki, cierpiącej na trądzik. Piling jest doskonały zarówno dla dorosłych jak i w przypadku trądziku młodzieńczego. Odnotowano świetne efekty u pacjentów w wieku 12 lat. Wyniki są szybkie i bardzo imponujące. W połączeniu z codzienną pielęgnacją skóry, prawie wszystkie przypadki trądziku mogą być łatwo i bezpiecznie wyleczone.

Przed i po zabiegu


vipeel warszawa
vi peel warszawa

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Call Now Button