ICOONE Laser & Led

Icoone Laser&Led to połączenie trzech technologii w jednym urządzeniu: masażu podciśnieniowego, światła LED i lasera diodowego. Jest to obecnie najbardziej innowacyjna metoda modelowania sylwetki, skierowana szczególnie dla tych osób, które chcą bez wysiłku i w szybki sposób poprawić jakość skóry i ciała.

Zabieg Icoone doskonale sprawdzi się w redukcji cellulitu, zagęszczeniu i poprawie jędrności skóry, redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej zmniejszając tym samym obwód ciała, sprawdzi się doskonale w likwidacji obrzęków, zastojów limfatycznych, a osobom intensywnie uprawiającym sport pomoże pozbyć się bolesnych zakwasów. Icoone Laser&Led przyczyni się do widocznej poprawy kondycji skóry twarzy i ciała.

Ogromną zaletą lasera Icoone jest możliwość indywidualnego podejścia do każdego problemu, dzięki kombinacji wielu różnych programów przeznaczonych na twarz i ciało.

ICOONE LASER  & LED jak to działa?

Zabiegi Icoone działają na skórę dzięki połączeniu trzech niezależnych energii, są to:

 • Masaż podciśnieniowy zmechanizowanymi rolkami z mikrootworami
 • Świato LED 650 nm – zwiększa elastyczność skóry, działa ujędrniająco
 • Laser diodowy 915 nm – przyśpiesza redukcję lokalnej tkanki tłuszczowej

To połączenie pozwala na pracę z dużą precyzją i stymulację tkanki łącznej nawet na bardzo delikatnych obszarach, jak: okolica oka, biust, dekolt oraz wewnętrzna strona ud i ramion. Połączenie trzech energii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrniania skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego. To znaczy, że zabieg Icoone działa nie tylko na wygląd estetyczny ciała, ale również na nasze zdrowie.

VIDEO

PROZDROWOTNE DZIAŁANIE ZABIEGÓW ICOONE

Układ limfatyczny, inaczej chłonny, jest częścią układu krążenia. W dużym stopniu odpowiada za odporność organizmu, ponieważ zbiera toksyczne metabolity i łączy się z naczyniami krwionośnymi, gdzie dochodzi do wymiany ważnych substancji. Pracę układu chłonnego mogą zaburzać czynniki genetyczne, a także urazy i różnego typu choroby. Dochodzi wówczas do gromadzenia się w narządach płynu chłonnego (chłonki), zwiększania objętości tkanek, a nawet obrzęków.

Niewydolność limfatyczna może się objawiać w różny, często zaskakujący sposób, np. złą kondycją skóry, bólem głowy, zapaleniami zatok oraz przewlekłym zmęczeniem. Bardzo często złej pracy układu chłonnego towarzyszy nadwaga. Jesteśmy opuchnięci i nie potrafimy wyjaśnić, skąd biorą się nadprogramowe kilogramy. Zabiegi Icoone mogą okazać się idealnym rozwiązaniem tego problemu, który oczywiście trzeba skonsultować z lekarzem.

KOMU POLECAMY ZABIEG ICOONE LASER & LED?

Icoone Laser&Led jest urządzeniem, które pozwala na dowolną konfigurację programów zabiegowych, co pozwala wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów oraz dostosować zabieg pod konkretny problem.

MODELOWANIE SYLWETKI

 • Cellulit;
 • Problem z wiotką skórą (pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu);
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany w różnych partiach ciała: na brzuchu, udach, ramionach, pośladkach, w talii;
 • Utrata jędrności biustu.

Częstym problemem wielu pań jest tzw. cellulit wodny, którego przyczyną są również zaburzenia w krążeniu limfy. Cellulit wodny objawia się opuchniętą i nierówną powierzchnią skóry nie tylko na brzuchu, ale również na ramionach i nogach – nawet w okolicach łydek czy kostek, co może wywoływać zdziwienie. Odpowiednia dieta, wprowadzenie aktywności fizycznej oraz seria zabiegów urządzeniem Icoone w szybki sposób pozwoli pozbyć się tych defektów.

Biust to ważny element kobiecej urody, a jednak jego delikatna budowa sprawia, że staje się bardzo podatny na wszelkie zmiany. Z wiekiem czasu włókna kolagenowe ulegają degradacji, więc piersi tracą na jędrności. Przyczyniają się do tego ciąże i karmienie piersią, przez które nierzadko pojawiają się również rozstępy. Wahania wagi także nie sprzyjają naszym piersiom. Na szczęście grawitacji i upływowi czasu można skutecznie przeciwdziałać, stosując specjalistyczne zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna, m.in. Icoone. Cena jednej sesji zaczyna się od 300 zł, a decydując się na pakiet zabiegów można uzyskać atrakcyjne promocje.

ZABIEGI MEDYCZNE – LECZNICZE

 • Obrzęki, zakwasy, kontuzje;
 • Sztywność mięśni, zlokalizowane zespoły bólowe (intensywny masaż głęboko położonych mięśni, rozluźnia tkanki i uwalnia od bólu);
 • Przygotowanie do wysiłku fizycznego (zabieg pobudza krążenie, dzięki czemu mięśnie są lepiej dotlenione);
 • Odnowa biologiczna (odprowadzenie toksyn oraz zmniejszenie stanów zapalnych po intensywnym wysiłku);
 • Świeże i stare blizny (poprawa struktury i elastyczność blizn);
 • Potrzeba odprężenia czy relaksu po ciężkim dniu (drenaż limfatyczny).

ZABIEGI NA TWARZ

 • Obrzęk okolicy oka (delikatny drenaż odprowadzający limfę i zmniejszający obrzęki);
 • Wiotka, zmęczona skóra (mikropęcherzykowy masaż dotleniający, regenerujący komórki, skóra odzyskuje napięcie i rozświetlenie);

PROGRAMY ZABIEGOWE W ICOONE LASER & LED

Drenaż, likwidacja obrzęków, uczucie lekkich nóg czas trwania 20′

Program: Flowing + Celldrain

Silny drenaż oraz popraw pracy układu krążenia, dzięki temu tkanki są lepiej dotlenione i znika uczucie ciężkich nóg. Zalecana ilość zabiegów: 10-15.

Wyszczuplanie, poprawa jędrności, redukcja cellulitu czas trwania 40′ lub 50′

Program: Cellfat (Laser + Led) + Silhouette + Modelplus + Fatzone

Działa na głęboko zlokalizowaną tkankę tłuszczową, poprawia jędrność skóry i redukuje cellulit. Zalecana ilość zabiegów: 10-15.

Modelowanie ciała, redukcja cellulitu czas trwania 50 ‘

Program: Silk + Silhouette (Laser&Led) + Inton + Armton

Redukcja cellulitu połączona z ujędrnianiem problematycznych obszarów. Już po trzech zabiegach cellulit będzie mniej widoczny, a struktura skóry ulegnie znacznej poprawie. Zalecana ilość zabiegów: 10-15.

Anti – Aging  czas trwania 40′

Program: Elasto/Bioyoung + Silhouette (Laser&Led ) + Armton

Poprawa dotlenienia, regeneracja i napięcie skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej napięta i rozświetlona. Zalecana ilość zabiegów: 5-10.

Rewitalizacja czas trwania 30′

Program: Nack face drain + Neck face one

Ma na celu drenaż twarzy, szyi i dekoltu. Efekt: poprawa jędrności, zagęszczenie skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa owalu twarzy. Skóra nabiera świeżego i promiennego wyglądu. Zalecana ilość zabiegów: 5-10.

Lifting twarzy i biustu czas trwania 40′

Program: BioYoung + Elasto + Neck face one – two

Rewitalizacja i dotlenienie z widocznym efektem ujędrniania skóry na biuście. Redukcja podwójnego podbródka oraz obrzęku okolicy oczu. Zalecana ilość zabiegów: 5-10.

Call Now Button