Energy Lift to zabieg oddziałujący na dwa podstawowe problemy skóry: brak jędrności i zaburzenia owalu twarzy. Zabieg ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrniające.

Efektem zabiegu jest zwiększenie regeneracji tkanek, a tym samym poprawa jakości skóry, redukcja zmarszczek i przywrócenie elastyczności. Zabieg w widoczny sposób odmładza i modeluje kontur twarzy.

Odmładzanie skóry to jeden z podstawowych tematów badań prowadzonych na czynnikach wzrostu, które można już identyfikować i stymulować. Ericson Laboratoire odkrył nową, oryginalną strategię walki ze starzeniem się – ochronę czynników wzrostu skóry. Czynniki wzrostu to naturalnie występujące w organizmie cząsteczki, proteiny lub peptydy, które pełnią liczne funkcje fizjologiczne. Występują również w skórze. Wśród nich ważną rolę odgrywa FGF-2 (Fibroblast Growth Factor). Czynnik ten posiada szerokie spektrum działania, odgrywając ważną rolę w procesach zachodzących w obrębie skóry. Wpływa na procesy gojenia, produkcję kolagenu i rozmnażanie komórek.

Opracowany innowacyjny, silnie działający składnik aktywny o nazwie Linefactor pozwala chronić czynnik FGF-2 i pobudzać procesy syntezy zachodzące w skórze.

Zalecana pielęgnacja domowa

  • Ericson Laboratoire Energy Lift Super-Lifting – Krem napinający Super-Lifting jest rewitalizującym kremem na dzień zapewniającym natychmiastowy efekt ujędrniający. Modeluje owal i wygładza kontury twarzy. Wzbogacony w wyciąg z imbiru, zapewnia przyjemne uczucie wyciszenia skóry.
  • Ericson Laboratoire Energy Lift Multi-Recharge – Krem na noc o działaniu odżywczym, regenerującym, odbudowującym i hamującym procesy starzenia skóry. Posiada wyjątkowo bogaty skład, stanowi prawdziwy ładunek regenerujący dla skóry zmęczonej.
Call Now Button