Silk Peel MiraRollers – jedyne takie połączenie na świecie!

Zabieg, który pokochała Gwyneth Paltrow i inne gwiazdy ekranu – SilkPeel MiraRollers, wypróbuj pierwsze i jedyne takie połączenie na świecie! Lubisz spektakularne efekty, podczas gdy twoja skóra do najłatwiejszych nie należy? Wypróbuj NOWOŚĆ: SilkPeel MiraRollers.

Ten zabieg JAKO PIERWSZY NA ŚWIECIE, łączy skuteczne złuszczanie diamentem połączone z infuzją substancji aktywnej dobieranej do problemu i wzmacniającą efekt terapii mikrostymulacją ( mikronakłuwanie) rollerem. Zabieg nie tylko zredukuje przebarwienia, trądzik, czy blizny, ale ujędrni skórę i sprawi, że wyraźnie stanie się młodsza i pełna blasku. Pierwsze efekty zauważysz natychmiast – idealny na wielkie wyjścia!

Gwiazdy Hollywood pokochały zabieg SilkPeel Mira Rollers! SilkPeel MiraRollers dba o skórę Gwyneth Paltrow i innych gwiazd filmowych, dla których stanięcie w błysku fleszy wiąże się z potrzebą nieskazitelnego wyglądu bez względu na wszystko, w tym problemy skóry.

I etap zabiegu – SilkPeel DermalInfusion™ (złuszczanie + infuzja)

Kosmetolog diamentową głowicą ściera martwy naskórek na określonej głębokości i jednocześnie tą samą końcówką aplikuje w głąb skóry substancje aktywne – zgodne z wybraną wcześniej formułą (patrz: niżej). Skóra podczas zabiegu jest lekko zasysana, co daje wrażenie masowania pod lekkim ciśnieniem.

Końcówki SilkPeel™ różnią się poziomem rozdrobnienia diamentu, a tym samym poziomem ścieralności martwego naskórka – wszystko zależy od problemu skóry, na jaki chcemy zadziałać. Zabieg jest przyjemny, nie towarzyszy mu ból, ani inny dyskomfort. Bezpośrednio po zabiegu można wykonać makijaż; skóra jest przyjemnie napięta, nawilżona i nie wykazuje oznak podrażnienia.

Zapisz

Call Now Button