thermage oczyDzięki nowej technologii Roboderm ICOONE to jedyne urządzenie na świecie, które potrafi generować multipęcherzykową stymulację M.M.A.S. Wykorzystuje zmechanizowane głowice masujące z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, które wytwarzają multimikrostymulację.

To precyzyjne i dogłębne oddziaływanie na każdy milimetr skóry przeprowadzane jest bez jej rozciągania czy jakiegokolwiek uszkadzania.

Rezultatem ich zastosowania jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Zabiegi ICOONE powodują zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi i przepływu limfatycznego, uaktywniają ruch włókien oraz stymulują fibroblasty.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Efekt zabiegu

  • skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięcia,
  • następuje redukcja zmarszczek,
  • modelowanie owalu, asymetrii,
  • tonizowanie, ujędrnianie, napinanie skóry

 

ICOONE jest zabiegiem przeznaczonym osób, które chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie przywrócić jędrność i elastyczność skórze zarówno twarzy jak i ciała.

Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana w zabiegach na twarz, szyję i dekolt, a multimikrostymulacja stosowana jest również na okolice oczu i ust. Zabiegi są całkowicie bezinwazyjne.

ICOONE Wyposażony jest w system głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO, dzięki czemu umożliwia precyzyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz konturów ust. Powoduje efekt liftingu bez użycia igły i skalpela.

Pierwsze efekty będą zauważalne bezpośrednio po wykonaniu  pierwszego zabiegu – zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu.. Proponowana ilość zabiegów od 5-10. Czas trwania zabiegu40 min.

Call Now Button