Hydroksyapatyt wapnia Warszawa

NATURALNY WYGLĄD, KTÓRY TRWA !

Hydroksyapatyt wapnia to wypełniacz poprawiający objętość skóry, który cechuje wysoka skuteczność i bezpieczeństwo. Redukuje zmarszczki, modeluje kontur twarzy, odmładza dłonie.

Efekty jego zastosowania są natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas, dzięki pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych w skórze.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Na czym opiera się działanie hydroksyapatytu wapnia?

Głównym składnikiem preparatu przeznaczonego do zabiegu jest hydroksyapatyt wapnia, którego opatentowany skład jest identyczny z zawartym w ludzkich kościach i zębach. Dzięki temu unikalna receptura  środka jest w 100% biokompatybilna i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Zabieg jest więc w pełni bezpieczny dla skóry, co potwierdzają liczne badania kliniczne.

"Nie możesz cofnąć czasu, ale możesz spowolnić jego upływ"

Młoda twarz jest symetryczna i ma kształt litery “V”. Im młodsza jest twarz, tym skóra jest jędrniejsza, a kontury są bardziej wyraziste. Z wiekiem dochodzi do odwrócenia kształtu litery “V”. Bez względu na to, jak dobre są nasze geny, każdy typ skóry ostatecznie traci elastyczność.

Zmieniają się proporcje, zmniejsza się objętość. Policzki opadają, podbródek wiotczeje, a owal twarzy rozszerza się ku dołowi. Skutek: symetryczny kształt „V” odwraca się, a na twarzy coraz bardziej widać nasz wiek, bez względu na to jak młodo się czujemy.

Przebieg procesu starzenia?

Oznaki upływającego czasu: Pogłębiająca się zmiana rozłożenia objętości skóry

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Na czym polega skuteczność zabiegu?

Specjalny żelowy nośnik daje natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny już od pierwszego momentu zastosowania kuracji i u większości pacjentów utrzymuje się ponad rok. Hydroksyapatyt wapnia stymuluje naturalne procesy odnowy skóry. Po wchłonięciu zaaplikowanego żelu przez makrofagi (około 4 miesiące) pobudzone przez substancję aktywną fibroblasty produkują nowy kolagen. Jego produkcja odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, który tworzy w tkankach rodzaj „rusztowania” i stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra staje się gęstsza, a jej struktura wyraźnie się poprawia. Proces ten trwa przez kilka miesięcy. Zostało udowodnione klinicznie, że efekt kuracji hydroksyapatytem wapnia utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów ponad rok.

Hydroksyapatyt wapnia przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, zaś powracają naturalne kontury twarzy.

Efekt Zabiegu

W dzisiejszych czasach większość z nas zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest kolagen. Kolagen sprawia, że skóra jest jędrna, elastyczna. Gdy to zaczyna się zmieniać, wówczas zaczynamy zauważać zmarszczki oraz inne zmiany na skórze. Ubywanie kolagenu powoduje utratę objętości i elastyczności skóry. Zastosowanie stymulatora tkankowego – hydroksyapatytu wapnia powoduje zwiększoną produkcję naturalnego kolagenu i skuteczną poprawę objętości skóry. Efekt kuracji utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów przez ponad rok.

Hydroksyapatyt wapnia skuteczny w wielu obszarach

 

Bruzdy nosowo – wargowe : Bruzdy między nosem, a kącikiem ust mogą być frustrujące. Łatwo jest je wypełnić, aby wyglądać świeżej i młodziej

Linie marionetki: Po ich wypełnieniu znika smutny lub zmartwiony wyraz twarzy.

Policzki/ zapadnięte policzki: Zapadnięte policzki można skutecznie wypełnić.

Okolica jarzmowa: Wypełniona skóra w okolicy jarzmowej wzmacnia Efekt V i zapewnia młody wygląd.

Dolna szczęka: Wyraźny kontur dolnej szczęki pomaga w utrzymaniu młodego kształtu V.

Kąciki ust: Wraz z wiekiem kąciki ust opadają, co może powodować smutny wyraz twarzy. Wypełnienie utraconej objętości w tym obszarze przywraca pogodny wygląd.

Podbródek/ Zagłębienie brody: Płaski podbródek sprawia, że twarz staje się mniej wyrazista. Niewielkie wgłębienia na podbródku mogą nawet nadawać jej nierówny wygląd. Hydroksyapatyt wapnia można zastosować dla skorygowania podbródka do jego naturalnego wyglądu. Zapadnięte zagłębienie podbródka – powszechnie występujące u mężczyzn można wypełnić stymulatorem, dzięki temu uzyskując jędrny i zdrowy wygląd.

Brwi: Oczy są centralnym punktem twarzy. Otwarte i przyjaźnie wyglądające oczy przyciągają uwagę i mają pozytywny wpływ na to jak odbierają nas inni. Brwi odgrywają ważną rolę w tej kwestii. Są one oprawą oczu i decydują o wyglądzie całej twarzy. Lifting brwi jest jedną z propozycji, które możesz zrobić – inną niż operacja plastyczna, aby zmienić kształt twarzy i optycznie powiększyć Twoje oczy.

Skronie: Wgłębienia w okolicach skroni mogą zostać wypełnione. Dzięki temu Twoja twarz zyska zdrowszy i mniej zmęczony wygląd.

Płatki ucha: Wypełnione i gładkie płatki ucha sprawią, że ostatnio nabyte kolczyki będą wyglądać jeszcze ładniej.

Grzbiet nosa: Niewielkie wklęsłości i wypukłości na grzbiecie nosa można wypełnić i wygładzić.

Grzbietowa powierzchnia ręki: Ręce są ważną częścią ciała, którą wykorzystujemy w komunikacji i prezentacji siebie. Piękne ręce budzą zaufanie w wielu sytuacjach. Jednakże są często problemem szczególnie dla osób bardzo szczupłych, jak również dla kobiet, które trenują niektóre dyscypliny sportowe. Ręce mogą wyglądać niekorzystnie w porównaniu z resztą ciała. Z wiekiem coraz bardziej widoczne stają się na niej kości i naczynia. Kiedy skóra traci objętość, pomóc może hydroksyapatyt wapnia.

Korzyści Hydroksyapatytu wapnia

  • Dobrze tolerowany
  • Nie wymaga przeprowadzania testów alergicznych
  • Bezpieczny w użyciu: na całym świecie wykorzystano ponad 2 miliony strzykawek
    z wypełniaczem – dane na rok 2010.
  • Natychmiastowy efekt dzięki elastycznej matrycy żelowej
  • Długotrwałe efekty dzięki stymulacji produkcji kolagenu
  • Skuteczna poprawa objętości skóry oraz intensyfikacja produkcji kolagenu
  • Kompleksowe badania kliniczne potwierdzają skuteczność wypełniacza i jego łagodność dla skóry

Jak wygląda zabieg?

Lekarz przedstawi dostępne opcje i wspólnie uzgodnicie, która kuracja będzie optymalna. Może wystarczyć jedna wizyta, by rozpocząć skuteczną kurację wypełniania objętości.  Zabierze to jedynie 30 minut. Efekt będzie widoczny natychmiast po wstrzyknięciu.

Czy zabieg jest bolesny?

Dla większości pacjentów zabieg jest względnie bezbolesny, ale każdy z nas inaczej odczuwa ból. Istnieje możliwość znieczulenia obszaru poddanego zabiegowi.

Czy kuracja ma efekty uboczne?

Wstrzyknięcie może wywołać reakcję. Może pojawić się lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból. Te objawy znikają jednak zazwyczaj po kilku dniach.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty zależą od wieku pacjenta, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a tekże od obszaru, który poddajemy kuracji. Zasadniczo, u większości pacjentów efekt kuracji utrzymuje się przez ponad rok.

Czy hydroksyapatyt wapnia jest stałym implantem?

Nie. Produkt podlega biodegradacji i jest w naturalny sposób wchłaniany przez organizm.

Czy hydroksyapatyt wapnia można łączyć z innymi produktami?

Nie zaleca się wstrzykiwania hydroksyapatytu wapnia, jeżeli wcześniej wstrzyknięto inny stały wypełniacz. W razie zaistnienia takiej sytuacji, poinformuj o niej lekarza.

Jak należy postępować przed zabiegiem i po nim?

Ze względu na unikalną recepturę preparatu przeznaczonego do zabiegu, przystąpienie do niego nie wymaga testów antyalergicznych. Efekty jego zastosowania pojawiają się natychmiastowo, jednak po 3-4 miesiącach zalecana jest konsultacja lekarska, w celu dokonania oceny stanu skóry. Gdy istnieje taka potrzeba, wykonuje się zabieg uzupełniający. Kuracja nie wymaga rekonwalescencji i pozwala od razu wrócić do codziennej aktywności. Jeśli pojawiają się objawy niepożądane, takie jak obrzęk, ból, zsinienia, czy zaczerwieniania, znikają zazwyczaj już po 2-3 dniach.

Call Now Button