Usuwanie i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

usuwanie zmarszczekUsuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym to bardzo szybka i bezpieczna metoda aby pozbyć się nieestetycznych bruzd i zmarszczek pojawiających się na skórze. Bez względu na to czy Twoje potrzeby obejmują rewitalizację skóry, wygładzenie zmarszczek czy poprawę konturów twarzy lub ust – kwas hialuronowy sprawi, że już od razu po zabiegu Twoje zmarszczki znikną lub znacznie się spłycą, Twoje usta staną się bardziej namiętne, policzki pełniejsze, zmarszczki na czole wygładzone a delikatna skóra wokół oka pozbawione cieni.

Rezultaty zabiegów usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym widoczne są bowiem natychmiast. Zabieg jest procedurą szybką, skuteczną i nieinwazyjną, co minimalizuje okres rekonwalescencji. Możesz więc cieszyć się życiem bez konieczności robienia przerwy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Co można poprawić dzięki działaniu kwasu hialuronowego?

Górna część twarzy

1. Redukcja poziomych zmarszczek czoła
2. Redukcja zmarszczek pionowych
3. Uniesienie linii brwi

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Środkowa część twarzy

4. Redukcja zmarszczki okołooczodołowych
5. Redukcja doliny łez i cieni pod oczami
6. Korekta kształtu nosa
7. Modelowanie policzków

Dolna część twarzy

8. Spłycenie fałdów nosowo-wargowych
9. Redukcja zmarszczek palacza
10. Poprawa konturu ust
11. Redukcja zmarszczek śmiechu
12. Spłycenie fałdów wargowo-bródkowych,
      uniesienie kącików ust.
13. Wypełnienie ust
14. Kształtowanie brody
Kwas hialuronowy służy również do rewitalizacji skóry całego ciała – Restylan Vital lub StylAge Hydramax. efektem zabiegu jest odmłodzenie, nawilżenie, uzupełnienie niedoborów kwasu hialuronowego skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów rąk, brzucha, pośladków.

Bezpieczeństwo

Kwas hialuronowy  jest najpopularniejszym wypełniaczem i w 100% bezpiecznym wypełniaczem, który w miarę upływu czasu samoistnie się wchłania.

Przebieg zabiegu

Zabieg przeprowadzany jest kaniulą – specjalną miękką, tępo zakończoną igiełką, która zmniejsza możliwość powstawania siniaków i obrzęku. Dzięki kaniuli zabieg jest bardzo delikatny i nie wymaga szczególnego znieczulenia.

Czas trwania: zabieg trwa około 30 minut.

Kluczowe zalety, czyli dlaczego warto stosować kwas hialuronowy?

Ponieważ dobry stan powierzchni skóry, jej sprężystość i młodzieńczy wygląd, stopień odporności na działanie czynników atmosferycznych zawdzięczamy w ogromnym stopniu właśnie tej substancji.

Najważniejszą funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie i magazynowanie wody w tkance. Co ważne, implanty kwasu hialuronowego zostają całkowicie wchłonięte i nie pozostaje po nich  żaden ślad poza nowo wytworzonym kolagenem, który na stałe spłyci zmarszczki.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Od czego zależy dobór preparatu?

Dostępne są różne rodzaje preparatów kwasu hialuronowego. Stosowane sa one do wypełniania zmarszczek o różnej głębokości oraz do wypełniania i modelowania konkretnych okolic twarzy np. ust, kości policzkowych czy okolic oczu. Duży wybór preparatów na rynku sprawia,  że można bardzo dobrze dopasować dany preparat do konkretnych potrzeb.

Jak długo działa kwas hialuronowy?

Efekty działania utrzymują się z reguły przez okres od 8 do 12 miesięcy.