Peptydowa terapia włosów – leczenie wypadania włosów

Włosy to jeden z elementów, który w bardzo dużym stopniu wpływa na samoocenę i postrzeganie nas przez otoczenie. Piękne i zadbane włosy stają się atrybutem kobiecości. W przypadku mężczyzn problem dotyczy łysienia. O włosy należy dbać przyjmując specjalne suplementy, stosując zabiegi pielęgnacyjne w salonie oraz w domu korzystając z dobrej jakości szamponów i odżywek. Jednak w niektórych przypadkach dotyczących wypadania włosów, to zdecydowanie za mało aby poprawić ich kondycje i jakość.

W tej sytuacji musimy zatrzymać proces wypadania włosów oraz pobudzić cebulki do wzrostu nowych włosów. Wielu pacjentom zależy na tym aby ten proces był szybki i efektywny. Naszym pacjentom polecamy leczenie łysienia terapią peptydową. Jest to metoda w pełni naturalna, bezpieczna, dająca szybkie i doskonałe rezultaty.

Terapia peptydowa to pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów. Leczenie wypadania włosów preparatem peptydowym, skutecznie hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost.  Głównym celem terapii peptydowej jest rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy. W leczeniu wypadania włosów jest pierwszą na świecie peptydową terapią, która gwarantuje uzyskanie spektakularnych efektów już po ośmiu tygodniach od zastosowania.

Peptydowa terapia włosów została opracowana przez Koreańskie Laboratorium Caregen – światowego lidera w produkcji peptydów biomimerycznych oraz dostawcę czynników wzrostu.

W produkcie do leczenia wypadania włosów, zastosowano kwas hialuronowy o stężeniu 0,7% wraz z siedmioma bardzo ważnymi peptydami (Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10.), których uwalnianie trwa 14 dni od momentu aplikacji.

Mezoterapia igłowa głowy preparatem peptydowym jest to prawdziwy przełom w sposobie dostarczania substancji aktywnych, gdyż preparat jeszcze przez 2 tygodnie od zabiegu utrzymuje się w skórze, uwalniając substancje aktywne – peptydy, pełniące bardzo ważną rolę w procesie odbudowy i odrostu mieszków włosowych. Stymuluje mieszki włosowe do produkcji zdrowych włosów, pobudzając krążenie i poprawiając ukrwienie głowy. Produkt polecany jest również przed i po przeszczepie włosów.

Terapia peptydowego leczenia wypadania włosów trwa 2 miesiące i wymaga wykonania jedynie 4 zabiegów w odstępie dwutygodniowym. Efekty terapii widać już w trakcie kuracji – włosy przestają wypadać i pojawiają się nowe, stają się gęstsze, grubsze i wyglądają zdrowo. Terapię polecamy kobietom i mężczyznom.

Leczenie łysienia terapią peptydową - wskazania i zalecenia:

Peptydowa terapia włosów zalecenia:

 • Powstrzymanie wypadania włosów,
 • Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn z alopecją,
 • Cienkie, przerzedzone włosy
 • Przyspieszenie odrostu włosów,
 • Pogrubienie i zagęszczenie włosów,
 • Pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy,
 • Rewitalizacja mieszków włosowych,
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

Ważne przed zabiegiem:

 • należy powstrzymać się od zażywania alkoholu na 1 tydzień przed zabiegiem
 • w przypadku przyjmowania leków lub uprzednio występujących niepożądanych reakcjach na jakikolwiek lek, należy koniecznie poinformować o tym lekarza przed zabiegiem
 • zabieg nie może być wykonany w przypadku występowania nadwrażliwości na składniki produktu lub w przypadku zakażenia bądź chorób skóry występujących w obszarze iniekcji.

 

Jak wygląda zabieg?

W przypadku widocznego przerzedzenia włosów na skórę głowy nakładany jest krem znieczulający z lignokainą na około 30 minut. Następnie krem zostaje usunięty a skóra głowy przetarta sterylnymi gazikami nasączonymi alkoholem. Kolejny etap to aplikacja preparatu w odpowiedni obszar na skórze głowy. Zabieg polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji aktywnych. Leczenie łysienia terapią peptydową, polega na punktowym podaniu preparatu za pomocą iniekcji śródskórnie lub w skórę właściwą głowy. O technice podania preparatu decyduje lekarz w zależności od stopnia zaawansowania problemu.

Zalecana ilość zabiegów:

Aby mezoterapia igłowa głowy terapią peptydową przyniosła oczekiwane rezultaty, należy wykonać: 1 sesje co 2 tygodnie przez kolejne 8 tygodni.  Łącznie  4 sesje zabiegowe. Efekty są bardzo dobre już po pierwszym zabiegu.

Efekty:

 • Pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy
 • Rewitalizacja mieszków włosowych
 • Wspomaganie wzrostu włosów
 • Zatrzymanie wypadania włosów
 • Odzyskanie gęstości i zdrowego blasku włosom
 • Widoczne efekty już po 8 tygodniach!
Call Now Button