Dr. CYJ Hair Filler – Leczenie wypadania włosów- NOWOŚĆ!

Włosy to jeden z elementów, który w bardzo dużym stopniu wpływa na samoocenę i postrzeganie nas przez otoczenie. Piękne i zadbane włosy stają się atrybutem kobiecości. W przypadku mężczyzn problem dotyczy łysienia. O włosy należy dbać przyjmując specjalne suplementy, stosując zabiegi pielęgnacyjne w salonie oraz w domu korzystając z dobrej jakości szamponów i odżywek. Jednak w niektórych przypadkach dotyczących wypadania włosów, to zdecydowanie za mało aby poprawić ich kondycje i jakość.

W tej sytuacji musimy zatrzymać proces wypadania włosów oraz pobudzić cebulki do wzrostu nowych włosów. Wielu pacjentom zależy na tym aby ten proces był szybki i efektywny. Naszym pacjentom polecamy leczenie łysienia dr Cyj hair filler. Jest to metoda w pełni naturalna, bezpieczna, dająca szybkie i doskonałe rezultaty.

Dr CYJ Hair Filler to pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów. Leczenie wypadania włosów preparatem dr Cyj, skutecznie hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost.  Głównym celem terapii Dr Cyj jest rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy. W leczeniu wypadania włosów jest pierwszą na świecie peptydową terapią, która gwarantuje uzyskanie spektakularnych efektów już po ośmiu tygodniach od zastosowania.

Peptydowa terapia włosów dr Cyj hair filler została opracowana przez Koreańskie Laboratorium Caregen – światowego lidera w produkcji peptydów biomimerycznych oraz dostawcę czynników wzrostu.

Dr Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, w którym zastosowano kwas hialuronowy o stężeniu 0,7% wraz z siedmioma bardzo ważnymi peptydami (Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10.), których uwalnianie trwa 14 dni od momentu aplikacji.

Mezoterapia igłowa głowy dr Cyj jest to prawdziwy przełom w sposobie dostarczania substancji aktywnych, gdyż preparat jeszcze przez 2 tygodnie od zabiegu utrzymuje się w skórze, uwalniając substancje aktywne – peptydy, pełniące bardzo ważną rolę w procesie odbudowy i odrostu mieszków włosowych. Stymuluje mieszki włosowe do produkcji zdrowych włosów, pobudzając krążenie i poprawiając ukrwienie głowy. Produkt polecany jest również przed i po przeszczepie włosów.

Terapia peptydowego leczenia wypadania włosów trwa 2 miesiące i wymaga wykonania jedynie 4 zabiegów w odstępie dwutygodniowym. Efekty terapii widać już w trakcie kuracji – włosy przestają wypadać i pojawiają się nowe, stają się gęstsze, grubsze i wyglądają zdrowo. Terapię polecamy kobietom i mężczyznom.

Leczenie łysienia Dr. CYJ Hair Filler - wskazania i zalecenia:

Peptydowa terapia włosów dr Cyj hair filler – zalecenia:

 • Powstrzymanie wypadania włosów,
 • Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn z alopecją,
 • Cienkie, przerzedzone włosy
 • Przyspieszenie odrostu włosów,
 • Pogrubienie i zagęszczenie włosów,
 • Pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy,
 • Rewitalizacja mieszków włosowych,
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

Ważne przed zabiegiem:

 • należy powstrzymać się od zażywania alkoholu na 1 tydzień przed zabiegiem
 • w przypadku przyjmowania leków lub uprzednio występujących niepożądanych reakcjach na jakikolwiek lek, należy koniecznie poinformować o tym lekarza przed zabiegiem
 • zabieg nie może być wykonany w przypadku występowania nadwrażliwości na składniki produktu lub w przypadku zakażenia bądź chorób skóry występujących w obszarze iniekcji.

 

Jak wygląda zabieg?

W przypadku widocznego przerzedzenia włosów na skórę głowy nakładany jest krem znieczulający z lignokainą na około 30 minut. Następnie krem zostaje usunięty a skóra głowy przetarta sterylnymi gazikami nasączonymi alkoholem. Kolejny etap to aplikacja preparatu w odpowiedni obszar na skórze głowy. Zabieg polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji aktywnych. Leczenie łysienia dr Cyj hair filler polega na punktowym podaniu preparatu za pomocą iniekcji śródskórnie lub w skórę właściwą głowy. O technice podania preparatu decyduje lekarz w zależności od stopnia zaawansowania problemu.

Zalecana ilość zabiegów:

Aby mezoterapia igłowa głowy dr Cyj przyniosła oczekiwane rezultaty, należy wykonać: 1 sesje co 2 tygodnie przez kolejne 8 tygodni.  Łącznie  4 sesje zabiegowe. Efekty są bardzo dobre już po pierwszym zabiegu.

Efekty:

 • Pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy
 • Rewitalizacja mieszków włosowych
 • Wspomaganie wzrostu włosów
 • Zatrzymanie wypadania włosów
 • Odzyskanie gęstości i zdrowego blasku włosom
 • Widoczne efekty już po 8 tygodniach!
Call Now Button