peelingThe Perfect Derma Peel – to peeling, który gwarantuje naprawdę spektakularny efekt odmłodzenia. Dzieje się to za sprawą unikalnego połączenia różnych kwasów oraz Glutationu (GSH), który jest nazywany “królem” wśród antyoksydantów. Glutation to jeden z najważniejszych antyoksydantów i odtruwaczy organizmu, niezastąpiony do walki z wolnymi rodnikami.

Po dodaniu glutationu do prostego kremu lub balsamu, jego penetracja w skórę byłaby jednak minimalna. Tymczasem, dzięki unikatowej mieszance kwasów w peelingu The Perfect Derma Peel, GSH dostarczany jest w głębokie warstwy skóry, zapewniając naprawdę spektakularne wyniki w walce ze starzejącą się skórą, trądzikiem i przebarwieniami.

Amerykańscy naukowcy, opracowując formułę The Perfect Derma Peel, połączyli działanie glutationu z następującymi składnikami:

  • TCA – kwas trójchlorooctowy działa złuszczająco oraz stymulująco na produkcję kolagenu
  • kwasem retinowym – pochodna witaminy A także wzmacnia produkcję kolagenu i elastyny, a do tego ogranicza produkcję melaniny
  • kwasem salicylowym – który ze względu na dobrą penetrację gruczołów łojowych (właściwości lipofilne) dobrze oczyszcza i działa przeciwzapalnie  w przypadku skóry trądzikowej
  • kwasem kojowym – o działaniu rozjaśniającym i niwelującym przebarwienia
  • fenolem – powodującym złuszczanie, silnym antyoksydantem
  • witaminą C– działa antyoksydacyjnie, rozjaśniająco, normalizuje melanogenezę a także stymuluje  produkcję kolagenu

Peeling The Perfect Derma Peel w rankingu Top 3 organizowanym przez stację ABC News został uznany za jeden z trzech najlepszych produktów z branży Anti Aging!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

GLUTATION (GSH)

Glutation (GSH) jest peptydem zbudowanym z trzech aminokwasów: kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny, czemu zawdzięcza swoje szczególne właściwości przeciwutleniające. Występuje we wszystkich komórkach roślin i zwierząt. Bierze udział w procesach oddychania komórkowego. Ponadto ma zdolność do wyłapywania wolnych rodników, chroniąc komórki przed działaniem środowiska zewnętrznego. Wyczerpanie lub bardzo niski poziom glutationu prowadzi do śmierci komórek (apoptozy).

GSH w The Perfect Derma Peel

Glutation, prawidłowo stosowany, ma możliwość znacznego rozjaśnienia skóry. Miejscowe stosowanie GSH jest uważane za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę korygowania przebarwień. Po dodaniu glutationu do prostego kremu lub balsamu, penetracja byłaby minimalna, ale dzięki unikatowej mieszance kwasów GSH w The Perfect Derma Peel GSH dostarczany jest w głębokie warstwy skóry. Dlatego to właśnie peeling jest tak skuteczny.

Opis zabiegu

Jest to zabieg z kategorii peelingów nakładanych na kilka godzin, który zmywany jest już w domu. Peeling powinien pozostać na skórze przez minimum 6 godz., a jeśli nie odczuwa się wyraźnego podrażnienia i dyskomfortu, to można pozostawić go na dłużej, np. do wieczornego mycia lub nawet na całą noc.

PO zabiegu

Złuszczanie następuje po 2 dniach i przez kolejne 3 dni jest dość intensywne, w tym czasie skóra odchodzi płatami. Po tym czasie  skóra jeszcze się złuszcza, ale już minimalnie. W tym czasie dobrze jest stosować głęboko nawilżające preparaty po zabiegach, np. emulsję po zabiegach marki Endocare, krem Cicalfate  Avene lub Bariederm  marki Uriage. U osób z bardzo suchą skórą warto po terapii  wykonać dodatkowo zabieg mocno nawilżający, gdyż skóra może tego wymagać.

Jak często można stosować The Perfect Derma Peel ?

Kolejny zabieg można przeprowadzić nie wcześniej jak po 2-3 miesiącach.

The Perfect Derma Peel to ulubiony peeling redaktorek TOP-owych pism kobiecych:

” To niewiarygodne: moja skóra wygląda, jak skóra małego dziecka!” – redaktorka “Glamour”

 

” Po prostu genialny!” – testerka “Avanti”

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Cena:

950 zł zabieg podstawowy, 1200 zł wzmocniony

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Call Now Button