hydra-clinic-ericsonHydra Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.

Działanie zabiegu polega na zapewnieniu skórze optymalnej ilości wilgoci, w zależności od poziomu nawilżenia otoczenia. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu biomimetycznych fosfolipidów, odtwarzających prawidłowy poziom nawilżenia skóry, co umożliwia poprawę nawilżenia skóry o 30 %.

W linii Hydra Clinic zastosowano innowacyjną technologię akwaporyn APQ3 (nagroda Nobla w dziedzinie chemii w 2003 r.). AQP-3 to małe kanały, których rolą jest zapewnienie krążenia wody między komórkami. Zwiększając syntezę AQP-3, Hydra Clinic optymalizuje rozprowadzanie wody w skórze.

Zadziwiająca skuteczność zabiegu polega również na właściwościach autoadaptacyjnych innowacyjnego składnika Lipidure. Jest on zdolny dostosowywać swoje działanie odbudowujące do stanu skóry, zapewniając odbudowę uszkodzonego naskórka i usprawniając naturalną odnowę zdrowej skóry.

Zapisz

Zalecana pielęgnacja domowa

  • Ericson Laboratoire Hydra Clinic Hydro Patch H25 Krem – uzupełnia niedobory wody, tworząc swoisty opatrunek, który zapewnia idealny poziom nawilżenia w ciągu całego dnia. Zwiększa poziom nawilżenia o 25%.
Call Now Button