FERULAC PEEL I FERULAC CLASSIC PLUS C-PEEL

Ferulac Peel i Ferulac Classic Plus C-Peel to profesjonalne peelingi chemiczne odmładzające skórę ze składnikami aktywnymi zawartymi w nowej generacji liposomach.

Idealne w terapii przeciwstarzeniowej i na przebarwienia posłoneczne. Na efekt nie trzeba czekać długo- pojawia się w ciągu kilku dni.

Peelingi Ferulac mogą być stosowane przez pacjentów przyjmujących Roaccutan lub stosujących produkty z kwasem retinowym wówczas częstotliwość zabiegu zmienia się do 15-30 dni. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry, to zabieg całoroczny.

Działanie zabiegu

W peelingach tych została wykorzystana innowacyjna technologia transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Nośnik ten stanowią wysokiej jakości liposomy – niezwykle małe pęcherzyki, do wnętrza których wprowadzane są składniki aktywne.

Zastosowanie w peelingach technologii, w której substancja aktywna znajduje się w liposomach umożliwia

  • zwiększenie transportu substancji aktywnych w najbardziej selektywny sposób
  • stopniowe i długotrwałe wydzielanie substancji aktywnych
  • ochronę zawartych w nich substancji aktywnych, zapewnia większą stabilność
  • dzięki zdolności stopniowego uwalniania substancji aktywnych i skutecznego ich wchłaniania wystarczy niewielka ilość preparatu, co znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych dodatkowo fosfolipidy, z których zbudowane są liposomy zawierają lipidy fizjologiczne, które regenerują skórę i przywracają jej funkcje ochronne.

Efekty zabiegu

  • redukuje niewielkie zmarszczki,
  • zmniejsza przebarwienia typu melasma, pozapalne, plamy posłoneczne, wyrównuje koloryt skóry,
  • wygładzające skórę, jest świetny w leczeniu trądziku pospolitego, blizn potrądzikowych.
  • zmniejsza pory,
  • nawilżające: zwiększa liczbę ceramidów, poprawia funkcjonowanie bariery skórnej. Stymuluje produkcję nowych komórek. Dodaje skórze blasku.

 

Tuż po zabiegu skóra staję się gładka, pojawia się równomierny koloryt, oraz redukcja nierówności. Można uzyskać znaczną redukcję przebarwień (piegi, przebarwienia posłoneczne, melasma) już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów kurację należy przeprowadzać co 7 – 14 dni co najmniej 3-6 razy.

Pilingi Ferulac  Classic mogą być stosowane przez pacjentów przyjmujących Roaccutan lub stosujących produkty z kwasem retinowym wówczas częstotliwość zabiegu zmienia się do 15-30 dni.

Call Now Button