Termolifting falą radiową

Thermage CPTTermolifting falą radiową wykonywany jest  medycznym urządzeniem High – Tech, które stosowane jest w celu niechirurgicznego liftingu, napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy, szyi, powiek, dekoltu, brzucha, ud, ramion. Jest to nieinwazyjna w pełni bezpieczna metoda, którą z powodzeniem można stosować na skórę twarzy i ciała oraz delikatną skórę powiek.

Termolifting jest jednym z  zabiegów, który bez przekroczenia bariery skórno-naskórkowej, przy minimalnym ryzyku powikłań, daje tak dobre efekty liftingujące w przypadku likwidacji zwiotczeń skóry w tym opadającej górnej powieki.

Plusem jest fakt, że wystarczy zrobić jeden zabieg, żeby na kilka lat zredukować problem i przeciwdziałać jego pogłębianiu się. Na pierwszy zabieg najlepiej zdecydować się, kiedy problem jest niewielki i widać dopiero pewną tendencję do jego tworzenia się, ale u starszych pacjentek zdarzają się równie satysfakcjonujące efekty.

Do zwiększania napięcia i elastyczności wykorzystuje się tutaj energię monopolarnych fal radiowych ( RF), które ogrzewają głębsze warstwy skóry. Lekarz używa specjalnej końcówki zabiegowej, która równomiernie rozprowadza po twarzy ciepło.

Podgrzanie tkanki podskórnej prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu, który pod wpływem ciepła zostaje uszkodzony i zaczyna się powoli odbudowywać. Bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu skóra staje się napięta, ale pełne rezultaty widać po upływie kilku miesięcy.

Efekt zabiegu utrzymuje się do 5 lat.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak działa Termolifting?

Emitowana przez specjalną końcówkę energia fal radiowych o wysokich częstotliwościach wnika w skórę i tkankę podskórną na różną głębokość, wiążąc istniejące włókna kolagenowe i pobudzając produkcję nowych. Skórę rozgrzewa się nawet do 48 st. (stąd też w nazwie: ‘thermo’) dzięki temu efekty są spektakularne.

Jakie są efekty Termoliftingu?

  • Redukcja nadmiaru skóry powiek
  • Przywrócenie jędrności
  • Poprawa gęstości skóry
  • Likwidacja drobnych zmarszczek

Zabieg daje świetne efekty wszędzie tam, gdzie skóra jest cienka, sprawdzi się na twarzy, dekolcie i grzbietach dłoni, na  okolicy oka, a także szyi (ujędrnia owal). Oko ładnie „otwiera się” i całą twarz wygląda na młodszą i bardziej wypoczętą.

Termolifting falą radiową  można łączyć z innymi zabiegami, m.in. z mezoterapią, karboksyterapią i zabiegiem laserowego masażu podciśnieniowego na okolicę twarzy i oczu.

Call Now Button