ICOONE usuwanie cellulitu

Icoone ICOONE  to nowe bezinwazyjne urządzenie estetyczne, które dzięki systemowi dwóch głowic Robotwins likwiduje niedoskonałości skóry zarówno twarzy jak i ciała. Wykorzystywane jest przy usuwaniu cellulitu, modelowaniu ciała, napina luźną skórę, redukuje obrzęki limfatyczne, łagodzi sztywność mięśni, znajduje również zastosowanie w programach anty –agingowych.

ICOONE wykorzystuje  głowice masujące z rolkami wytwarzającymi efekt multimikrostymulacji. Efektem  ich zastosowania jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu, zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, staje się bardziej jędrna, napięta i odzyskuje młody wygląd.

Kompleksowy program pielęgnacji składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to masaż całego ciała, trwający 20 minut, kolejny etap to program: Fokus, który trwa 10 minut i koncentruje się na konkretnym problemie, jakim jest np: poprawa jędrności skóry na okolicy brzucha czy ud lub np: usuwanie cellulitu na udach.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ICOONE - nowa definicja piękna!

To przełom w modelowaniu sylwetki, walce z cellulitem, wiotkością skóry i niechcianym tłuszczem. Technologia ICOONE stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. Jest jedyna metodą, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezutatem.

Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz stanowi zastosowanie w programach anti- aging.

Czym jest ICOONE?

ICOONE w przeciwieństwie do powszechnie znanych połączeń masażu z podciśnieniem umożliwia STEROWANIE działaniem podciśnienia, można je centralizować lub rozpraszać, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla osób mających skłonności do pękania naczynek.Głowice są dodatkowo wyposażone w system chłodzący, dlatego też zabieg jest całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny.

ICOONE stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm 2.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak działa zabieg na cellulit ICOONE?

ICOONE jest pierwszym na rynku masażem działającym na mikrowakuole umieszczone w skórze, stanowi więc skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Niesamowitą innowacją urządzenia ICOONE stanowi system dwóch głowic ROBOTWINS, umożliwiający zabieg SYMETRYCZNY. Dotychczasowe urządzenia do masażu podciśnieniowego bazowały na jednej głowicy, ograniczając tym samym możliwość pełnego dostępu do partii ciała takich jak wewnętrzna strona ramion czy łydek. Technologia ROBOTWINS umożliwia dokładne i równomierne opracowanie partii trudno dostępnych.

Dzięki nowej technologii Roboderm ICOONE to jedyne urządzenie na świecie, które potrafi generować multipęcherzykową stymulację M.M.A.S. Wykorzystuje zmechanizowane głowice masujące z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, które wytwarzają multimikrostymulację.

To precyzyjne i dogłębne oddziaływanie na każdy milimetr skóry przeprowadzane jest bez jej rozciągania czy jakiegokolwiek uszkadzania. Rezultatem ich zastosowania jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Zabiegi ICOONE powodują zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi i przepływu limfatycznego, uaktywniają ruch włókienek oraz stymulują fibroblasty. Rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dla kogo stworzone jest to rozwiązanie?

ICOONE jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się różnych problemów estetycznych. Pozwala stworzyć 36 programów – w tym 16 medycznych – zarówno na twarz jak i na inne obszary ciała. Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana w zabiegach na twarz, szyję i dekolt, a multimikrostymulacja stosowana jest również na okolice oczu i ust. Zabiegi są bezinwazyjne.

ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób

 

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

 

Jakie zabiegi są przeprowadzane przy wykorzystaniu technologii ICOONE?

Przy wykorzystaniu urządzenia ICOONE można usunąć różne rodzaje cellulitu (wodny, włóknisty, tłuszczowy), błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić jej kondycję, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący. Programy medyczne pozwalają zlikwidować blizny i oparzenia (Novaskin), zwiększyć jędrność skóry po liposukcji (Skinew), pozbyć się żylaków i naczynek (Stimfluid). Eksperci kliniki proponują również ICOONE jako zabieg dla młodych mam (Massmother), a także program stworzony specjalnie dla mężczyzn. Wyjątkowym rozwiązaniem jest program Fatzone, który jest jednorazowym, intensywnym zabiegiem wyszczuplającym talię przeprowadzanym przed wielkim wyjściem.

Usuwanie cellulitu - jak wygląda zabieg?

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic (NOWOŚĆ – zabiegi wykonujemy przy jednoczesnym zastosowaniu dwóch głowic) wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny.

Składa się on z dwóch etapów:

 • Drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz
 • Fokus – czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu (na przykład modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, czy wyszczuplanie ud).

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jedną sesję można wykonać w ramach relaksującego, regenerującego ciało masażu. W przypadku zabiegów funkcjonalnych ICOONE należy przeprowadzić serię od 5 do 10 procedur (w zależności od obszaru ciała i stopnia zaawansowania niedoskonałości)

Sprawdź rekomendacje o Icoone

http://www.icoone.pl/rekomendacje.php

 

Zapraszamy do kontaktu 22 760 33 77, 22 611 84 11

Call Now Button