HIFU Warszawa – zabieg Hifu Ultraskin II Absolute

HifuHIFU Ultraskin II Absolute to wyjątkowa technologia wykorzystywana do nieinwazyjnego liftingu twarzy: poprawy napięcia oraz ujędrnienia skóry twarzy, szyi, podbródka, dekoltu, likwidacji opadających policzków. Zabieg Hifu Ultraskin II posiada dodatkową funkcję, jaką jest  wyszczuplanie oraz modelowania sylwetki poprzez usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha, tali, ud, pośladków, kolan, ramion.

Metodę Hifu Ultraskin polecamy osobom,  które zauważą pierwsze oznaki starzenia skóry, takie jak: zmarszczki, zanik objętości, opadanie skóry w okolicy żuchwy.

Efekt działania grawitacyjnego staje się widoczny  tuż po trzydziestym roku życia, wtedy właśnie zaczyna się proces wchłaniania kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Są to włókna podporowe skóry, które stanowią dla niej naturalny szkielet. Ich zanik uruchamia właśnie cały proces starzenia.

Około czterdziestego roku życia dochodzi do dalszej utraty elastyczności i gęstości skóry, wtedy zaczynają się już pojawiać widoczne “chomiki”.

Natomiast po przekroczeniu piędziesiątego roku życia następuje widoczny zanik tkanki tłuszczowej w obrębie policzków i skroni, pogłębiają się bruzdy, zmniejsza się broda, zaczynają opadać kąciki ust i oczu, ma to niestety wpływ na smutny wygląd twarzy.

Należy dodać, że u każdego proces ten ma zupełnie inny przebieg, zależy to oczywiście od wielu czynników, takich jak np: pielęgnacja skóry, od stylu życia jaki prowadzimy, poziomu stresu oraz odżywiania i itd. Dobra wiadomość jest taka, że proces starzenia się skóry można spowolnić i zredukować jego objawy. Nie trzeba przy tym używać drastycznych i zbyt ingerencyjnych metod, wystarczą nieinwazyjne zabiegi,  dobrane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Jedną z takich metod jest zapewne zabieg Hifu Ultraskin Absolute II.

Aby dobrać odpowiednią metodę należy przeprowadzić analizę twarzy pacjenta/ki i dobrać takie zabiegi aby uzyskać efekt naturalnego odmłodzenia. Jak zapewne wiadomo nie ma jednego idealnego zabiegu odmładzającego ani preparatu, który zastąpiłby wszystkie inne. Konieczne jest łączenie różnych technik zabiegowych aby efekt ostateczny był naturalny i trwały – mówi dr Roman Prończuk – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej , właściciel Kliniki Prończuk MEDIDERM.

 

Na czym polega unikalność zabiegu Hifu Ultraskin?

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) oznacza skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które poprzez zogniskowanie pozwalają na wytworzenie drobnych punktów koagulacji na wybranych głębokościach w skórze.

Fale ultradźwiękowe docierają do wybranych warstw skóry: tkanki podskórnej, skóry właściwej oraz warstwy mięśniowo – powięziowej SMAS, nie naruszając przy tym ciągłości naskórka. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych aplokatorów, przystosowanych do pracy na różnej głębokości koncentracji fali.

Efektem działania technologii HIFU Ultraskin II Absolute  jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu i napięcia skóry. Dodatkowo stymulacja warstw skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę i w konsekwencji na poprawę gęstości, wygładzenie i widoczne odmłodzenie skóry. Zastosowanie technologii HIFU Ultraskin II Absolute w zabiegach na ciało pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny.

W medycynie estetycznej technologia HIFU Ultraskin II Absolute stosowana jest do modelowania i podkreślania konturów twarzy, przeciwdziałania wiotczeniu i opadaniu skóry, likwidacji tz. “chomików”, opadających policzków, likwidacji luźnej skóry w okolicach podbródka, szyi, ramion, brzucha oraz ud.

Dlaczego technologia HIFU jest skuteczna?

Hifu niechirurgiczny lifting twarzyW urządzeniu Ultraskin II Absolute  energia fal ultradźwiękowych jest emitowana z aplikatorów na różnej głębokości o różnym natężeniu i powoduje kontrolowane punktowe uszkodzenie tkanek:

 • kartridż 1,5 mm wytwarza punkty koagulacji w warstwie naskórka, energia deponowana na tej głębokości pozwalana przebudowę struktur kolagenowych, przywraca jędrność, wygładza i zagęszcza skórę
 • kartridż 3,0 mm wytwarza punkty koagulacji w skórze właściwej, energia deponowana na tej głębokości pozwala na głęboką przebudowę skóry właściwej oraz przywraca jej jędrność i gęstość.
 • kartridż 4,5 mm dociera do warstwy mięśniowo – powięziowej SMAS , energia deponowana na tej głębokości powoduje obkurczeniem warstwy SMAS , powoduje to natychmiastowy efekt liftingu skóry.
 • kartridż 13 mm wykorzystywany jest do zabiegów modelowania sylwetki, tutaj energia dociera do tkanki tłuszczowej doprowadzając do rozpadu komórek tłuszczowych ( adipocytów). Następnie uszkodzone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w procesach metabolicznych.

 

Zabieg Hifu na twarz - Wskazania:

Ultraskin lifting twarzy

 

Ultraskin usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej

 

 

Przeciwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią
 • aktywne choroby ogólnoustrojowe: nowotwory, choroby autoimmunologiczne, nieunormowana cukrzyca
 • trądzik
 • opryszczka
 • porażenie nerwu twarzowego
 • bezpośrednio przed zabiegiem nie należy przyjmować leków o działaniu przeciwzapalnym, jak np: aspiryna czy ibuprofen

Zalety zabiegu:

 • zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia,
 • brak okresu rekonwalescencji,
 • naturalny i długotrwały efekt,
 • efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, wystarczy jeden zabieg,
 • możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok,
 • przebadana, bezpieczna i skuteczna terapia doceniana na całym świecie.

Jak wygląda zabieg hifu Warszawa

Zabieg przeprowadza lekarz, który posiada odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie. Skóra nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani znieczulenia, gdyż zabieg jest bezbolesny, może być delikatnie odczuwalny jedynie w miejscach gdy aplikatora znajduje się w pobliżu kości, jak np: w okolicy czoła czy na linii żuchwy.

Zabieg HIFU Ultraskin II Absolute nie uszkadza warstw skóry, dlatego po zabiegu brak jest okresu rekonwalescencji.

Efekty przed i po zabiegu

Ultraskin lifting twarzy efekty

Lifting twarzy, policzków, redukcja tz. “chomików”

 

Ultraskin lifting policzków

Lifting policzków, odmładzanie okolicy ust

 

Ultraskin odmładzanie twarzyLifting twarzy

 

Ultraskin usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha

 

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha i talii

Zabieg Hifu Cena Warszawa

Call Now Button