Zabieg Acti Biotic laboratorium Ericson Laboratoire jest wieloetapowym zabiegiem pielęgnacyjnym dla skóry tłustej i trądzikowej. Główną substancją czynną zabiegu jest Dermapur (wyciąg z wiązówki błotnej). Dermapur przyspiesza syntezę katelicydyn – antybakteryjnych peptydów wytwarzanych przez nasze komórki.

Katelicydyny mają niszczący wpływ na błonę komórek bakteryjnych. W zabiegu zastosowano wyciąg z kłączy irysa i cynk o właściwościach antybakteryjnych, antyseptycznych i redukujących zaczerwienienia. Ze względu na zawartość biotechnologicznego składnika Biodextrol, zabieg skuteczny jest w przypadku zmian o podłożu hormonalnym. Biodextrol reguluje aktywność hormonów męskich, zmieniając ich rozpuszczalność w gruczole łojowym.

Zabieg może być wykonany pojedynczo jako zabieg oczyszczający na skórze mieszanej lub tłustej lub w kuracji 4-6 zabiegów, w celu uregulowania pracy gruczołów łojowych skóry bardzo tłustej i trądzikowej.

Zapisz

Zalecana pielęgnacja domowa

  • Ericson Laboratoire Acti Biotic Sebo-Krem – Łagodny krem pielęgnacyjny nawilża i normalizuje pracę gruczołów łojowych, usuwając błyszczenie i zapewniając skórze komfort. Właściwości antyłojotokowe i ściągające składników aktywnych zawartych w kremie regulują nadmierną produkcję sebum.
  • Ericson Laboratoire Acti Biotic Sebo-Mask – Maska dogłębnie oczyszcza i rozświetla skórę, niwelując niepożądane objawy trądziku młodzieńczego: zaskórniki, stany zapalne, rozszerzone pory. Sebo-Mask stosowana codziennie jest intensywną kuracją i ma działanie lecznicze. Stosowanie maski raz w tygodniu doskonale podtrzymuje efekty kuracji gabinetowej Acti Biotic.
Call Now Button