feminity

Przywracanie równowagi hormonalnej i ochrona komórek macierzystych

Feminity to efekt badań naukowców w dziedzinie hormonokosmetyki i biologii komórkowej. Opracowując ten innowacyjny zabieg czerpano inspirację z naturalnego cyklu miesięcznego, któremu poddane jest ciało kobiety.

Skóra jest hormonozależnym organem, odczuwającym brak równowagi hormonalnej i z czasem tracącym swoje właściwości z powodu m.in.: odwodnienia i utraty gęstości. Skóra funkcjonuje według określonego cyklu, umożliwiającego jej odnowę, lecz jej zdolność do samoregeneracji osłabia się z biegiem czasu.

Współczesna idea zabiegów anti-aging oparta jest między innymi na równoważeniu braku hormonów, wynikającym z procesu starzenia się. Zakaz stosowania hormonów w kosmetyce zainspirował laboratoria badawcze do stosowania roślinnych fitoestrogenów, których struktura lub działanie są zbliżone do ludzkich hormonów.

Zabieg Feminity chroni młodość i urodę, uzupełniając funkcjonowanie podstawowych mechanizmów, będących źródłem życia. Dostarczając skórze niezbędnych fitohormonów Feminity przywraca równowagę hormonalną skóry. Chroni również komórki macierzyste, poprzez aktywowanie podstawowych dla ich życia protein. To pierwszy zabieg zapobiegawczy anti-aging. Jest opracowany z myślą o kobietach pomiędzy 25 i 45 rokiem życia, których skóra narażona jest na odwodnienie spowodowane cyklicznymi zmianami hormonalnymi.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Produkty do pielęgnacji domowej zalecane w celu wzmocnienia efektu zabiegu

  • Feminity pianka do demakijażu z fitohormonami – lekki kremowy mus, dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Zawiera fitohormony, składniki oczyszczające i łagodzące.

 

  • Feminity krem odżywczy z fitohormonami – emulsja o lekkiej konsystencji, uzupełnia niedostatki hormonalne i chroni komórki macierzyste skóry.Krem odżywia, rewitalizuje i przywraca komfort suchej skórze.

 

  • Feminity krem nawilżający z fitohormonami – emulsja o lekkiej konsystencji, uzupełnia niedostatki hormonalne naskórka i chroni komórki macierzyste skóry. Silnie nawadniająca receptura napełnia komórki wodą i utrzymuje optymalne nawilżenie skóry przez 24 godziny.

 

  • Feminity serum z surviviną – serum naprawcze na twarz i szyję. Chroni komórki macierzyste,zwiększa długość życia komórek i tkanek, rewitalizuje
Call Now Button