Lekarze

dr Roman Prończuk

Specjalista dermatologii i wenerologii
Specjalista medycyny estetycznej

 

dr Roman PrończukUkończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1993r. Specjalizację pierwszego i drugiego stopnia w zakresie Dermatologii i Wenerologii uzyskał w Klinice Dermatologii i Wenerologii CSK WAM w Warszawie. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jest założycielem Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie. W swojej praktyce specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób dermatologicznych oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

W trakcie swojej wieloletniej praktyki osiągnął ogromne doświadczenie i poznał najbardziej zaawansowane techniki odmładzania skóry oraz usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów, takich jak: nici liftingujące, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, lipofilling, Thermage CPT, Fraxel re:store, Laser Frakcyjny CO2, Cutera Lime Lite IPL, Laser diodowy Genesis oraz zabiegach z zakresu dermatochirurgii, takich jak: liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo, liposukcja laserowa, liposukcja wodna Body – Jet, przeszczep tkanki tłuszczowej w celu odmładzania skóry twarzy jak również powiększania i odmładzania piersi oraz w chirurgicznym usuwaniu znamion.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

lek. med. Aneta Kulińska

Dermatolog – wenerolog

Lekarz medycyny estetycznej

 

Lekarz wojskowy, Absoltwentka Wydział Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach z oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu.

Swoją wiedzę i doświadczenie nabyła praktykując w Klinice Dermatologii, Centralnego Szpitala Klinicznego, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz pracując jako Lekarz Orzecznik Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zarówno osób dorosłych jak i dzieci w zakresie chorób skóry, tkanki podskórnej, włosów i paznokci, chorób przenoszonych drogą płciową, oceną dermatoskopową znamion skórnych, wykonywaniem zabiegów z zakresu dermatochirurgii takich jak: laseroterapia, kriochirurgia, elektrochirurgia.

W codziennej praktyce zajmuje się również przeprowadzaniem zaawansowanych zabiegów liftingujących, jak np: lifting twarzy i ciała przy użyciu nici liftingujących, Lifting  Hifu – Ultraskin II, laserowe zamykanie naczynek na twarzy i nogach Cutera, laserowe odmładzanie twarzy, usuwanie blizn i rozstępów laserem CO2, usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, korekcja zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe oraz wiele innych procedur z zakresu medycyny estetycznej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dr Mariola Grzesiuk-Prończuk

Dr Mariola Grzesiuk-PrończukSpecjalista chorób wewnętrznych

 

Absolwentka  Wydziału  Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczony specjalista  w  zakresie chorób wewnętrznych z ponad 10-letnią praktyką kliniczną w Oddziale Kardiologiczno-Internistycznym.

Zajmuje się leczeniem zarówno osób dorosłych jak i dzieci w zakresie chorób wewnętrznych, diagnostyką, profilaktyką oraz ogólną kontrolą stanu zdrowia.

Swoją wiedzę  stale  rozwija , uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

dr Tomasz Szular

Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób żył kończyn dolnych.

 

dt Tomasz SzularUkończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego od ponad 10 lat związany z leczeniem niewydolności żylnej kończyn dolnych.

Pracownik a następnie kierownik medyczny Centrum Flebologii w Warszawie, uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz zjazdów flebologicznych. Od 1998 roku wykonuje zabiegi skleroterapii kompresyjnej, od 2003 roku – echoskleroterapii z użyciem pianki.

dr n. med. Krzysztof Staroń

Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Onkologicznej

Specjalista Chirurgii Naczyniowej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

 

dr n. med. Krzysztof StarońAbsolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Specjalizuje się w operacjach powiększania, podniesienia i pomniejszania piersi, korektach powiek, abdominoplastyce, liposukcji, liftingu twarzy i szyi, zabiegach medycyny estetycznej ( botox, wypełniacze, nici liftingujące ). Wykonuje operacje leczenia nowotworów piersi, rekonstrukcje po mastektomii oraz operacje nowotworów i zmian skóry.

Doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej zdobywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie przy ulicy Saszerów. Zdobytą wiedzę poszerzał podczas specjalizacji z chirurgii plastycznej, którą odbywał w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej  i Medycyny Estetycznej dr Andrzeja Krajewskiego w Kołobrzegu. Uczestniczył w licznych kongresach w kraju i za granicą,  m.in w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA.

 

 

dr Robert Bogdanik

Specjalista Chirurgii Ogólnej, Specjalista Chirurgii Onkologicznej Piersi

Specjalista Medycyny Estetycznej

 

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Doktor posiada duże doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii urazowej oraz diagnostyce i leczeniu chirurgicznym nowotworów piersi.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo oraz liposukcji laserowej, w chirurgii piersi, a zwłaszcza zabiegach onkoplastycznych. Zakres operacji: mastektomie ( także z jednoczasowymi rekonstrukcjami implantami ), zabiegi onkologiczne z zaoszczędzeniem piersi, limfadenektomie, biopsje węzłów wartowniczych.

Wykonuje wszelkiego rodzaju zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii ambulatoryjnej, między innymi usuwanie zmian skórnych, znamion barwnikowych, guzów powłok, tłuszczaków, zmian zapalnych. Specjalne zainteresowania: rany pourazowe, rany trudno-gojące, bliznowce.

Zajmuje się również diagnostyką : USG Doppler kończyn dolnych, USG jamy brzuszej.