śp. dr Roman Prończuk

Specjalista dermatologii i wenerologii
Specjalista medycyny estetycznej

 

dr Roman PrończukUkończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1993r. Specjalizację pierwszego i drugiego stopnia w zakresie Dermatologii i Wenerologii uzyskał w Klinice Dermatologii i Wenerologii CSK WAM w Warszawie. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Założyciel Kliniki Dermatologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie. W swojej praktyce specjalizował się w diagnozowaniu i leczeniu chorób dermatologicznych oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

W trakcie swojej wieloletniej praktyki osiągnął ogromne doświadczenie i poznał najbardziej zaawansowane techniki odmładzania skóry oraz usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Specjalizował się w przeprowadzaniu specjalistycznych zabiegów z zakresu dermatochirurgii, medycyny estetycznej, takich jak: nici liftingujące, zabiegi laserowe, zabiegi liftingujące przy użyciu takich technologii jak: ultradźwięki Hifu,  fala radiowa, radiofrekwencja mikroigłowa, IPL, laser frakcyjny oraz zabiegach z zakresu dermatochirurgii, takich jak: liposukcja ultradźwiękowa, wodna, laserowa, przeszczep tkanki tłuszczowej w celu odmładzania skóry twarzy jak również powiększania i odmładzania piersi oraz w chirurgicznym usuwaniu znamion.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

lek. med. Justyna Kłoniecka

Dermatolog – wenerolog

 

Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Przeprowadza diagnostykę dermatoskopową oraz wideodermatoskopową m.in. znamion barwnikowych i nowotworów skóry, trichoskopową skóry owłosionej a także zabiegi z zakresu laseroterapii, elektrokoagulacji i kriochirurgii.

Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną. W swojej codziennej pracy zawodowej ceni sobie holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

lek. med. Magdalena Grusiecka - Stańczyk

Lekarz Medycyny Estetycznej i Anti – Aging

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego (2012 r.) Uniwersytetu Medycznego w Łodzi jak również 2-letnich studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej (2016 r.) Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staże podyplomowe odbywała w Polsce oraz za granicą: Hospital De Sant Pau Barcelona w Hiszpanii- staż z zakresu interny, CHU UCL Namur w Belgii staż z zakresu neurologii. W 2019 toku ukończyła specjalizację zakresu psychiatrii.

Praktyk z zakresu medycyny estetycznej, regularnie podnosi swoje kwalifikacje w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Zwracam uwagę na rolę lekarza w holistycznym podejściu do proponowanych zabiegów medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej oraz edukacji pacjenta na rzecz ochrony zdrowia i zwiększenia jakości życia.

Jako priorytet traktuje poprawę wyglądu bez utraty naturalności. Specjalizuje się w zabiegach igłowych, laserowych łącząc pracę lekarza ze współpracą i wiedzą kosmetologów dotyczącą kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

lek. med. Przemysław Janik

Lekarz Medycyny Estetycznej i Anti – Aging

 

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ponadto jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej w trakcie studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej. Poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Należę do Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Stawiam na indywidualne podejście, pełne zrozumienie potrzeb pacjenta oraz bezpieczeństwo i skrupulatność, co pozwala mi osiągnąć naturalny i oczekiwany efekt. W zabiegach najważniejsza jest dla mnie profilaktyka oraz wydobycie naturalnego piękna. Zawsze kieruje się holistycznym podejściem do problemu – w terapiach uwzględniam styl życia, aktywność fizyczną oraz dietę Pacjenta.

Czas wolny od pracy staram się spędzać aktywnie praktykując jogę, ćwicząc na siłowni lub grając w squasha.

lek. med. Tomasz Szular

Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób żył kończyn dolnych.

 

dt Tomasz SzularLekarz flebolog. Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Od wielu lat zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką niewydolności żylnej kończyn dolnych.

Od 1998 roku wykonuje zabiegi skleroterapii kompresyjnej, od 2003 roku – echoskleroterapii z użyciem pianki pod kontrolą USG.

Pracownik a następnie kierownik medyczny Centrum Flebologii w Warszawie, uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń oraz zjazdów flebologicznych.

 

dr Łukasz Tatara

Chirurg

 

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W Klinice Prończuk przeprowadza zabiegi chirurgiczne. Zajmuje się usuwaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej ( liposukcją) metodą Vaser Lipo, transferem tkanki tłuszczowej w okolicę twarzy lub ciała, dermatochirurgią, plastyką powiek oraz korekcją odstających uszu.

Uczestnik szkoleń prowadzonych przez światowe sławy takie jak dr Mario Goisis i dr Mark Bermann.

Doświadczenie i umiejętności chirurgiczne doskonali operując w gronie specjalistów na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w jednym z uznanych warszawskich szpitali. Pasjonuje się zagadnieniami związanymi z regeneracją tkanek i narządów z użyciem komórek macierzystych. Lekarz praktyk. Cechuje Jego holistyczne podejście do pacjenta, empatia, spokój, fachowość i pełen profesjonalizm.

 

Zabiegi przeprowadzane w Klinice Prończuk przez dr Łukasza Tatara

  • Blefaroplastyka – plastyka powiek górnych
  • Otoplastyka – korekcja odstających uszu
  • Liposukcja – usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą Vaser Lipo
  • Lipofiling – przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w okolicę twarzy lub ciała
  • Usuwanie zmian skórnych

lek. med. Mariola Grzesiuk - Prończuk

Specjalista chorób wewnętrznych

 

Absolwentka  Wydziału  Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczony specjalista  w  zakresie chorób wewnętrznych z ponad 10-letnią praktyką kliniczną w Oddziale Kardiologiczno-Internistycznym.

Zajmuje się leczeniem zarówno osób dorosłych jak i dzieci w zakresie chorób wewnętrznych, diagnostyką, profilaktyką oraz ogólną kontrolą stanu zdrowia.

Swoją wiedzę  stale  rozwija , uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Call Now Button