RYTUAŁ “SIŁA JADU WĘŻA” – zabieg z technologią komórek macierzystych

RYTUAŁ ” SIŁA JADU WĘŻA” z technologią komórek macierzystych

Nowy, nieinwazyjny zabieg wykorzystujący synergistyczne działanie peptydu jadu węża, komórek macierzystych oraz innowacyjnych składników aktywnych, co gwarantuje natychmiastowe efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób.

Opatentowana cząsteczka SYN-AKE (syntetyczny peptyd jadu węża Temple Viper) zapobiega powstawaniu zmarszczek poprzez hamowanie skurczu mięśni. Poza właściwościami blokowania skurczy nerwowo – mięśniowych wywiera ona również silne działanie antyoksydacyjne.

Sprawia to, iż jest to jeden z najskuteczniejszych preparatów wielowymiarowo walczący ze starzeniem skóry. W 2006 r. cząsteczka SYN-AKE została zwycięzcą Swiss Technology  Award, co świadczy o jej najwyższej jakości.

Technologia komórek macierzystych  zapewnia skorze możliwość ochrony i autoregeneracji, pomaga w detoksykacji i przedłuża żywotność komórek poprzez stymulację białka sirtuiny.

Wskazania do zabiegu:

Skóra: dojrzała, zmęczona, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami, wymagająca silnej regeneracji, z opuchlizną i zmarszczkami wokół oczu

Efekt: widoczny lifting owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, powstrzymanie biologicznego i mechanicznego procesu starzenia się skóry, poprawa sprężystości skóry, efekt natychmiastowego napięcia skóry, regeneracja.

Produkty do pielęgnacji domowej zalecane w celu wzmocnienia efektu zabiegu:

  • Krem przeciwzmarszczkowy i liftingujący Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych i intensywnego liftingu – ekskluzywny krem powstrzymujący proces biologicznego i mechanicznego starzenia się skóry, zapewnia lifting i poprawę owalu twarzy.
  • Przeciwzmarszczkowy roll-on do okolic oczu i ust Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych – ekskluzywny żel przeciwzmarszczkowy powstrzymujący proces biologicznego i mechanicznego starzenia się skóry wokół oczu, niweluje cienie i obrzęki.