Kosmetolodzy

Magdalena Klepacz

Kosmetolog

Magda KlepaczAbsolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie na kierunku kosmetologia. Swoje dalsze kwalifikacje podnosiła na Politechnice Radomskiej na kierunku Technologia Kosmetyków i produktów Chemii Gospodarczej, który ukończyła z wyróżnieniem.

Swoją wiedzę stale pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jej wieloletnie doświadczenie, zdobywana wiedza oraz indywidualne podejście do każdego problemu, przekłada się na jakość i efektywność wykonywanych zabiegów oraz zadowolenie pacjentów.

Ekspert w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy, przeprowadzania zabiegów na ciało Icoone, Venus Legacy, Karboksyterapii oraz depilacji laserowej najnowszym laserem – Palomar Vectus. Zawsze uśmiechnięta, miła i kompetentna chętnie pomoże każdemu pacjentowi.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dominika Kuryłek

Kosmetolog

 

Dominika_KuryłekAbsolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Magister Kosmetologii ze specjalnością Kosmetologia Estetyczna oraz Masaż i Fizjoterapia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy oraz w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych. Zajmuje się również przeprowadzaniem zabiegów z zakresu ujędrniania, wyszczuplania i modelowania ciała – Icoone Venus Legacy jak również wykonywaniem masaży.

Kosmetologia jest jej prawdziwą pasją. Zawsze chętnie doradzi, wysłucha i pomoże w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Agnieszka Lipińska

Linergistka

Agnieszka LipińskaLinergistka Long Time Liner Contour Make-Up, posiadająca prestiżowy certyfikat Elite Lingerist Long Time Liner. Od 2001r specjalizuje się w wykonywaniu makijażu trwałego. Jest godną zaufania profesjonalistką.

Jej doświadczenie i profesjonalizm gwarantują najwyższą jakość usług i pewność, że odpowiednio dobrany kolor i kształt makijażu, dopasowany do indywidualnych cech urody każdej klientki, pozwoli wydobyć naturalne piękno niezależnie od pory dnia i sytuacji.

Zapisz