Zarządzanie i Administracja

Renata Grabowska

Menadżer

Renata Grabowska manager Klliniki medycyny estetycznejAbsolwentka Magisterskich Studiów Menadżerskich na kierunku Zarządzanie Uniwersytetu Warszawskiego. Moja kariera zawodowa w branży estetycznej zaczęła się 24 lat temu. Od początku miałam możliwość i przyjemność pracy z liderami w tej branży. Dzięki temu zdobyłam odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Zdobyte doświadczenie, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz zdolność współpracowania z ludźmi, rozumienia ich i motywowania, pozwalają mi na zarządzanie Kliniką Prończuk – MediDerm

Dbam o budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zajmuję się doborem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, organizacją pracy oraz ciągłym doskonaleniem usług o wybór najnowszych, sprawdzonych technologii oraz wiodących rozwiązań medycyny estetycznej.

Staram się słuchać i obserwować potrzeby naszych klientów, wszystko po to by móc sprostać ich oczekiwaniom oraz sprawić by mogli czuć się u nas bezpiecznie oraz z pełnym zaufaniem korzystać z naszych usług.

W mojej pracy cenię sobie to, że codziennie mogę robić to co naprawdę lubię oraz to, że przynosi mi ona zadowolenie i prawdziwą satysfakcję.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz