Zarządzanie i Administracja

Renata Grabowska

Manager

Renata Grabowska manager Kliniki MedidermAbsolwentka Magisterskich Studiów Menadżerskich na kierunku Zarządzanie Uniwersytetu Warszawskiego. Moja kariera zawodowa w branży estetycznej zaczęła się 21 lat temu. Od początku miałam możliwość i przyjemność pracy z liderami w tej branży. Dzięki temu zdobyłam odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Zdobyte doświadczenie, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz zdolność współpracowania z ludźmi, rozumienia ich i motywowania, pozwalają mi na zarządzanie Kliniką Medi-Derm.

Dbam o budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zajmuję się doborem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, organizacją pracy oraz ciągłym doskonaleniem usług o wybór najnowszych, sprawdzonych technologii oraz wiodących rozwiązań medycyny estetycznej.

Staram się słuchać i obserwować potrzeby naszych klientów, wszystko po to by móc sprostać ich oczekiwaniom oraz sprawić by mogli czuć się u nas bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystali z naszych usług.

W mojej pracy najważniejsze jest to, że codziennie mogę robić to co naprawdę lubię oraz to, że przynosi mi zadowolenie i prawdziwą satysfakcję.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Iga Kępińska

Recepcjonistka / Dietetyk

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyłam podczas praktyk w szpitalach, poradniach opieki zdrowotnej oraz pracy w poradniach dietetycznych. Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego.

Dzięki dużemu poczuciu empatii, doskonale rozumiem zmartwienia, z jakimi mogą stykać się osoby z otyłością oraz innymi problemami zdrowotnymi. Moim celem jest propagowanie zdrowego stylu życia i przekonanie moich pacjentów, że zdrowe odżywianie nie jest wyrzeczeniem, tylko przyjemnością. Każdy klient jest dla mnie wyzwaniem, a jego zadowolenie i osiągnięcia traktuję jako powód do satysfakcji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz