Kosmetolodzy

Sylwia Mróz

Kosmetolog

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również hobby. Regularnie się rozwija, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, niezmiennie poszerzając swoją wiedzę.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów laserowych, takich jak: Fraxel re: store, Cutera IPL, Cutera Genesis, VPL Energist,  Laser Palomar Vectus.

Jest certyfikowanym specjalistą w obsłudze urządzenia ICOONE® LASER oraz Venus Legacy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz profesjonalnemu ustalaniu konsultacji dermo-kosmetycznych, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

W swojej wieloletniej karierze zawodowej ma okazję współpracować z dermatologami, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować trudne problemy skóry. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania programów zabiegowych. Prywatnie interesuje się chemią kosmetyczną oraz nowościami w tej dziedzinie.