Termolifting twarzy

Termolifting! Co to jest, kto go używa?

Termolifting to nieinwazyjna metoda wykorzystywana w celu liftingu skóry twarzy, powiek oraz ciała.

Termolifting to nieinwazyjny zabieg stosowany przeciw starzeniu się skóry, który jest rewelacyjną alternatywą do chirurgicznego liftingu.

Termolifting jest zabiegiem, który posiada niezwykłe możliwości poprawy stanu skóry i to już przy pojedynczym zabiegu, bez jakiejkolwiek niedyspozycji estetycznej, bez ingerencji przekroczenia bariery skórno-naskórkowej, przy minimalnym ryzyku powikłań, dającym tak doskonałe efekty liftingu skóry.

Z wiekiem włókna kolagenu w skórze ulegają uszkodzeniu, co powoduje zmarszczki i obwisanie skóry. Termolifting stosuje opatentowaną technologię wysokich częstotliwości fal radiowych RF.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak działa zabieg Termoliftingu?

Dzięki unikalnemu profilowi nagrzewania końcówki zabiegowej, energia fal radiowych może wniknąć na różną głębokość w skórę i tkankę podskórną, wiążąc istniejące włókna kolagenowe i pobudzając produkcję nowych.

W nowym modelu urządzenia Thermoliftingu osiągnięto znacznie lepszy i nieporównywalny z innymi metodami efekt napięcia skóry. Wzbogacono także listę zalet i korzyści terapii z punktu widzenia komfortu i bezpieczeństwa pacjenta.

W przeciwieństwie do starszych technologii Thermalifting wyposażony jest w innowacyjną głowicę, której główną zaletą jest zwiększenie komfortu pacjenta podczas zabiegu.

Specjalnie skonstruowana zabiegowa głowica wibracyjna skutecznie poprawia komfort pacjenta poprzez minimalizowanie negatywnych odczuć spowodowanych podgrzewaniem tkanki podskórnej.

Kluczowym tutaj jest nowy system dostarczania energii połączony z wibracyjną głowicą zabiegową, znacznie poprawiającą odczucia pacjenta podczas zabiegu ( Comfort Pulse Technology) w którym wykorzystano energię monopolarnych, pojemnościowo sprzężonych fal radiowych. Opatentowana technologia umożliwia głębokie, równomierne nagrzewanie objętościowe, którego nie można uzyskać przy zastosowaniu innych systemów.

Termolifting gwarantuje zatem większy komfort pacjenta oraz lepsze rezultaty potwierdzone badaniami. W badaniach klinicznych z udziałem ponad 40 pacjentów, którzy poddali się zabiegowi z rączką wibrującą na jednej połowie twarzy i zwykłą na drugiej, wszyscy pacjenci preferowali zabieg z użyciem wibracji. Istotną poprawę średnich ocen komfortu uzyskano również dla odnośnych maksymalnych temperatur tkanek.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Rezultaty zabiegu

  • ujędrnienie, wygładzenie i zagęszczenie skóry twarzy
  • poprawa konturu wzdłuż linii żuchwy i pod brodą
  • napięcie luźnej skóry w okolicy podbródka
  • zmniejszone obwisanie skóry
  • lifting powiek
  • ujędrnienie skóry brzucha, ud, ramion, pośladków

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Call Now Button