Naturalne metody odmładzania

„Natura daje Ci twarz, którą masz jako dwudziestolatka. Życie kształtuje twarz trzydziestolatki. A przy pięćdziesiątce masz twarz, na jaką zasługujesz” Coco Chanel

To zdanie wypowiedziała słynna francuska projektantka mody Coco Chanel i trzeba przyznać, że stara prawda jest nadal aktualna. Żyjemy w takich czasach, kiedy można się pięknie starzeć bez ingerencji chirurga i inwazyjnych zabiegów. Obecnie medycyna  estetyczna coraz bardziej nas zaskakuje,  dając coraz więcej możliwości, w których niejednokrotnie możemy się nawet pogubić.

Medycyna estetyczna oferuje teraz nie tylko popularny botox czy wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia czy nici liftingujące ale również coraz bardziej pożądane przez pacjentów – naturalne metody odmładzania. To o te właśnie metody coraz częściej pytają kobiety i mężczyźni w gabinecie lekarza, chcąc utrzymać młody wygląd i dobrą kondycję skóry przez wiele lat.

Nasz ekspert dr Roman Prończuk uważa, że „ regularne dbanie o jakość skóry i jej kondycjonowanie,  pozwala na długo zachować młody wygląd i uniknąć zabiegów inwazyjnych.  Kombinacja metod regenerujących i odbudowujących, takich jak: Laser Fraxel czy Intensywne źródło światła IPL  z odmładzaniem przy użyciu naturalnych metod, takich jak: skoncentrowanych czynników wzrostu i komórki macierzyste CGF, Lipofiling czy Nanotranasfer Tulip – odmładzanie przy użyciu własnego tłuszczu, osocze bogatopłytkowe  PRP w połączeniu z właściwą pielęgnacją , gwarantują zachowanie naturalnej, zdrowej i promiennej skóry

Najważniejszą zasadą w dbaniu o własną urodę jest stopniowe stosowanie małych, subtelnych zabiegów, pozwalających uniknąć drastycznych zmian w wyglądzie. Zachęcamy aby nie czekać, aż oznaki starzenia staną się bardzo wyraźne.

Nasza rada:  zachowaj naturalne piękno! Zadbaj o to aby znajomi, rodzina i przyjaciele nie szczędzili Tobie komplementów w rodzaju „ O rany! jak świetnie wyglądasz”.

Propozycje naturalnych metod odmładzania :

26.12.2017