FRAXEL + OSOCZE PRP – Odmładzanie w wersji XXL

Zdaniem dr Romana Prończuka połączenie Fraxela z mezoterapią osoczem PRP to prawdziwa bomba odmładzająca. Osocze szybko goi skórę po uszkodzeniu jej laserem, a dodatkowo dzięki wcześniejszemu „podziurkowaniu” przez laser, samo lepiej penetruje w głąb skóry.

Zabiegi idealnie się uzupełniają i współpracują ze sobą w procesie naprawczym. Działanie procedury Fraxel + mezoterapia osoczem PRP wzmacnia niewątpliwie stosowanie Autologic Krem, czyli kremu na bazie własnego osocza, który lekarz może przygotować dla nas w trakcie zabiegu.

Odmładzanie twarzy laserem Fraxel re:store w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym PRP

Autologic Krem można co prawda zakupić w formie samej bazy, która jest niezwykle bogata w składniki aktywne (cena 250 zł), ale optymalne efekty daje dopiero w połączeniu z własnym materiałem biologicznym (cena 350 zł.). Dlatego właśnie idealnym i rekomendowanym przez lekarza rozwiązaniem jest terapia łączona.

Wskazania do terapii łączonej Fraxel + osocze PRP:

  • Brak jędrności – uzyskujemy wyraźne ujędrnienie tkanek miękkich (tzw. lifting laserowy).
  • Zmarszczki okolicy oczu (dodatkowo dzięki osoczu możliwość wypełnienia).
  • Ubytki objętości (dzięki osoczu możliwość wypełnienia).
  • Głębokie blizny – potrądzikowe, pourazowe i pooperacyjne.
  • Rozstępy, rozszerzone pory skóry twarzy.
  • Plamy barwnikowe związane z wiekiem lub działaniem promieni słonecznych.
  • Brązowe przebarwienia.
Lekarz, po wykonaniu znieczulenia obszaru zabiegowego, pobiera krew od pacjenta do probówki, która następnie zostaje umieszczona w specjalnej wirówce, gdzie z odwirowanej krwi pozyskuje się osocze bogatopłytkowe PRP.

Następnie za pomocą wiązki światła lasera naświetla wybiórczo miejsca wymagające regeneracji, a następnie w tak „podziurkowaną” skórę aplikuje wcześniej przygotowane osocze. W uzasadnionych przypadkach uzupełnia większe objętości: głębokie zmarszczki i kości policzkowe.

Badania kliniczne sugerują, że najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 4-6 tygodniowych. Dzięki powierzchniowemu działaniu lasera i uzupełnianiu objętości osoczem pierwsze efekty widoczne są od razu, ale poprawa jakości skóry na głębszym poziomie następuje w ciągu kolejnych 2-3 miesięcy.

Cena: Zabieg na twarzy – 2.200 zł  1 zabieg

26.08.2016