HIFU Ultraskin II Absolute sposób na jędrne ciało!

Hifu Ultraskin Hifu Ultraskin II Absolute jest nieinwazyjną metodą wykorzystywaną do liftingu skóry,  także do wyszczuplania i miejscowego modelowania sylwetki.

„Pacjentki często borykają się z problemem wiotkiej skóry nie tylko na twarzy, ale także ciele, szczególnie w partii kolan i ramion. Skóra w tych partiach wiotczeje dość szybko, nawet u osób aktywnych fizycznie i często sprawia naszym pacjentkom dyskomfort estetyczny. Na szczęście mamy skuteczne rozwiązania na takie problemy”- mówi kosmetolog Agata Rytel.

Ultraskin posiada technologię HIFU, czyli skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które indukują punkty koagulacji na wybranych głębokościach tkanki. Stymuluje to procesy naprawcze i skraca włókna kolagenu i elastyny. Efektem jest lifting i poprawa napięcia oraz jędrności skóry. „Pacjentki polubiły Ultraskin ze względu na brak rekonwalescencji, niewielką bolesność zabiegu. Zabieg nie wyklucza z życia zawodowego, nie naruszamy ciągłości skóry. Ogromną zaletą jest też fakt, że Ultraskin jest procedurą jednorazową i przynosi bardzo naturalne efekty. Pojawiają się częściowo zaraz po zabiegu, całkowity rezultat jest po około 6 miesiącach.”- tłumaczy kosmetolog.

Zabieg polecany jest dla osób, które chcą uzyskać efekt napięcia i ujędrnienia skóry, można go wykonywać właściwie na każdej partii. Dzięki różnym głowicom dostępnym w urządzeniu można działać także na tkankę tłuszczową, ze względu na to, że działanie HIFU jest bardzo głębokie i jest w stanie uszkodzić adipocyty, tzw. komórki tłuszczowe. Zabieg zatem świetnie sprawdza się także w modelowaniu partii, gdzie kumuluje się uporczywa tkanka tłuszczowa.

Więcej informacji o zabiegu: HIFU ULTRASKIN II ABSOLUTE – ZABIEG HIFU

24.08.2018