Jak wysmuklić ciało w 2 tygodnie? Połącz ICOONE I GUAM!

Ten problem pojawia się zwykle właśnie o tej porze… Przychodzi Sylwester i zaczynasz żałować, że nie spędziłaś tego roku na siłowni i nie żywiłaś się warzywami, popijając wodą z cytryną. W gabinetach najczęściej rozkładają ręce, no bo co można zrobić w dwa tygodnie..? Dobra wiadomość: Można!

Nie wyrzeźbisz może ciała, jak instruktorka fitness, ale możesz sprawić, by stało się bardziej jędrne, poprawić jego linię, a nawet zrzucić parę centymetrów w talii lub udach. Oto trzy zabiegi najczęściej wykonywane w Klinice MediDerm dr R. Prończuk.

Zabiegi z algami GUAM ®

Algi posiadają intensywne właściwości remineralizujące i drenujące, zwalczają wolne rodniki i spowalniają proces starzenia się skóry. Ciało wprost uwielbia algi ze względu na ich intensywne działanie antycellulitowe, wygładzające i redukujące tkankę tłuszczową.

W naszej Klinice proponowane są dwa warianty zabiegu GUAM ®:

  • Zabieg wyszczuplający i antycellulitowy

Zabieg rozpoczyna się od aplikacji wyszczuplającego  i antycellulitowego koncentratu błotnego zawierającego ekstrakty roślinne z bluszczu i kasztanowca, olejki esencjonalne z cytryny i oregano, oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego (patrz: algi GUAM ®, glinka, sole mineralne). Dla  wzmocnienia efektu, ciało owijane jest specjalną folią do body wrappingu na około 45 minut. Dopełnieniem zabiegu jest aplikacja żelu wyszczuplającego z imbirem, werbeną i różową glinką. Zabieg jest przyjemny. Na przestrzeni 2 tygodni zaleca się 4-5 zabiegów tygodniowo.

  • Zabieg drenująco – wyszczuplający

Cellulit charakteryzuje się obecnością nierówności i grudek pojawiających się głównie na tych partiach ciała, na których gromadzi się  najwięcej tłuszczu. Powiększanie się komórek tłuszczowych powoduje ucisk na naczynia krwionośne, zmniejszając ich przepuszczalność. Komórki gorzej przyswajają witaminy i składniki odżywcze, a organizm ma mniejszą zdolność do oczyszczania się z toksyn. Z tego powodu błotny koncentrat drenująco – wyszczuplający rekomendowany jest jako element detoksykujący w kuracji wyszczuplającej i antycellulitowej.

Zabieg rozpoczyna się od  peelingu całego ciała, który intensywnie złuszcza martwy, zrogowaciały naskórek i przygotowuje skórę do równomiernego opalania. Po dokładnym złuszczeniu, kosmetolożka nakłada błotny koncentrat drenująco – wyszczuplający i owija ciało folią do body wrappingu na około 45 minut. Dzięki zastosowaniu soli morskiej, glinki, alg, zielonej herbaty, olejków esencjonalnych, wiązówki błotnej, cytryny, kopru i grejpfrutów, zabieg sprzyja usuwaniu tkanki tłuszczowej, redukuje obrzęk i stymuluje mikrokrążenie. Na przestrzeni 2 tygodni zaleca się 4-5 zabiegów tygodniowo. Dla uzyskania szybszego efektu, algi GUAM można połączyć z masażem podciśnieniowym ICOONE.

Masaż podciśnieniowy ICOONE

To najskuteczniejszy na rynku masaż mechaniczny ciała, dający natychmiastowe efekty terapeutyczne i estetyczne. Technologia ICOONE to przełom w walce z cellulitem, wiotkością skóry oraz lokalnym tłuszczem. ICOONE jest jedynym urządzeniem na świecie, zdolnym generować Multi Mikropęcherzykową Stymulację tkanki łącznej. W efekcie pozbywamy się cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, luźnej skóry i obrzęków.

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Program pielęgnacyjny składa się on z dwóch etapów: Drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz Fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu (np. modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, wyszczuplanie ud).

Optymalna seria to około 10 zabiegów. W okresie dwóch zaleca się wykonać ok. 8 zabiegów (3- 4 zabiegi w tyg.) . Terapię można i warto kontynuować z pewną regularnością.

Icoone cellulit wodny

26.08.2016
Call Now Button