Czemu warto chudnąć z ICOONE?

Odchudzanie to proces żmudny, na domiar złego towarzyszyć mogą mu nieprzyjemne niespodzianki. Te najczęstsze to: wiotka skóra, uczucie zmęczenia spowodowane źle zbilansowaną dietą lub po prostu zmianą diety na pierwszym jej etapie, zwiększony stres, bo nowy sposób odżywiania i brak spektakularnych efektów powodują frustrację i wiele innych. Zamiast czekać na eskalację objawów, warto sobie pomóc! – Moim pacjentkom polecam wtedy masaż specjalnym urządzeniem ICOONE, w połączeniu z kroplówką witaminową – mówi dr Roman Prończuk, lekarz medycyny estetycznej z warszawskiej Kliniki Medi-Derm.

ICOONE

Karolina NowakowskaTo urządzenie, którym kosmetolog wykonuje intensywny masaż mechaniczny ciała, dający natychmiastowe efekty terapeutyczne i estetyczne. Zastosowana w urządzeniu technologia znakomicie radzi sobie w walce z cellulitem, wiotkością skóry oraz lokalnym tłuszczem (specjalny program daje możliwość modelowania wybranych obszarów). Zabieg redukuje również stres i uczucie napięcia, a dodatkowo poprawi nam przemianę materii.

Dlaczego Icoone jest tak skuteczny?

ICOONE jest jedynym urządzeniem zdolnym generować Multi Mikropęcherzykową Stymulację tkanki łącznej. W efekcie pozbywamy się cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, luźnej skóry i obrzęków.

Opis zabiegu:

Masaż przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Program pielęgnacyjny składa się z dwóch etapów: Drenaż – to zabieg podstawowy wykonywany na całym ciele, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry (poprawia krążenie krwi, stymuluje syntezę kolagenu) oraz Fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu wykonywany na wybranej części ciała (np. modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, wyszczuplanie ud).

Znani polecają Icoone

ICOONE poleca m.in. aktorka filmowa i teatralna Karolina Nowakowska grająca obecnie w serialu „Na Wspólnej”, zachwalając uzyskany efekt wysmuklenia sylwetki i zwracając uwagę na fakt, że po każdym kolejnym masażu czuła się lżejsza i szczęśliwsza – nie tylko dlatego, że w trakcie usuwane były toksyny z organizmu, poprawiało się krążenie krwi i limfy, ale… wyzwalały się endorfiny, zwane hormonami szczęścia!

Kroplówki witaminowe

Częstym problemem trudności w traceniu na wadze jest nieprawidłowa przemiana materii i zalegające w organizmie toksyny. Dużą popularnością za oceanem, a ostatnio również w Polsce, cieszą się kroplówki witaminowe. Ich przewagą nad doustną suplementacją jest większa przyswajalność składników aktywnych oraz szybsze ich przenikanie do krwioobiegu. Omijamy też wątrobę, która w trakcie odchudzania może doskwierać z powodu zmiany diety oraz solidnie nawadniamy organizm.

Kroplówka Oczyszczanie + Detox zawiera: Witaminę C, B Complex, Elektrolity, Molibden, Miedź, Chrom, Cynk, Jod.

CZAS: 30 min. Icoone + 30 min. kroplówka – można korzystać przed zabiegiem lub w inne dni pomiędzy masażami.

W trakcie diety wskazane jest wziąć 5-10 zabiegów.

CENA: 300 zł./ 1 zabieg Icoone, 250 zł 1 kroplówka

Klinika Medi-Derm dr Prończuk, Warszawa-Wesoła, www.mediderm.com.pl

Więcej o zabiegach:

https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-kosmetyczne/pozostale-zabiegi/icoone

https://mediderm.com.pl/oferta/kroplowki-witaminowe/oczyszczaniedetox

Na zdjęciu : aktorka Karolina Nowakowska, fot. Magdalena Sobieska.

21.02.2017