VENUS LEGACY – topowy zabieg ujędrniająco – modelujący!

W swoim zawodzie na co dzień mam do czynienia z pacjentkami, które z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, wahania wagi czy upływający czas, skarżą się na luźną skórę i cellulit. Od niedawna mogę polecać im zabieg niedrogi, a bardzo efektywny – Venus Legacy – mówi dr Roman Prończuk.

Zabieg bazuje na nowym połączeniu trzech sprawdzonych technologii: pola magnetycznego i fal radiowych oraz masażu ze zmiennym podciśnieniem, które w udowodniony sposób wpływają na znaczną poprawę jakości skóry.

Pole magnetyczne odpowiada za powstawanie nowych naczyń krwionośnych oraz produkcję kolagenu. Fale radiowe obkurczają i napinają włókna kolagenowe, stymulując powstawanie neokolagenu. Masaż w regulowanym zmiennym podciśnieniu ujędrnia skórę i zmniejsza obrzęki. Sprawia, że skóra jest lepiej eksponowana na działanie fal radiowych oraz pola magnietycznego.

To znacząco podnosi efektywność zabiegu. W efekcie połączenia trzech wspierających się nawzajem technologii skóra zostaje wielopoziomowo pobudzona do intensywnej regeneracji. Redukuje to w krótkim czasie takie problemy, jak cellulit, brak jędrności, widocznie obwisła skóra, czy zmarszczki. W wyniku kontrolowanego nagrzewania skóry dochodzi również do subtelnej redukcji tkanki tłuszczowej – lipolizy.

Venus Legacy daje szybkie efekty, zauważalne już po 3-4 zabiegach. Nie wykazano jego skutków ubocznych. W trakcie zabiegu pacjentki odczuwają przyjemne ciepło wydzielane przez specjalną głowicę masującą.

Venus Legacy to bardzo atrakcyjny zabieg, jeśli wziąć pod uwagę relację skuteczności i krótkiego czasu oczekiwania na efekty do ceny – tj. około 300 zł./ 1 zabieg. Pacjentkom rekomenduję zwykle serię od 5 do 10 zabiegów. Efekty mogą się utrzymywać nawet do kilku lat.

29.08.2016
Call Now Button