STOP NACZYNKOM!

Niekontrolowane zaczerwienienie skóry twarzy, widoczny rumień na policzkach, w okolicach nosa nie dodają specjalnie urody. Dolegliwości te należą do chorób cywilizacyjnych, zmaga się z nimi coraz większa ilość osób.

Jedną z przyczyn pojawiania się popękanych naczynek jest czynnik genetyczny, który odgrywa w tym przypadku dużą rolę. Jednak to czynniki zewnętrzne, takie jak: stres, styl życia, środowisko, niewłaściwa pielęgnacja stanowią główną przyczynę teleangiektazji wtórnych oraz wielu innych schorzeń związanych z nieprawidłowym krążeniem.

Naczynia krwionośne nie wytrzymują ciśnienia krwi, przez co rozszerzają się następnie zaczynają pękać i przez to stają się bardziej widoczne, tworząc tzw. nieestetyczne pajączki.

 

Laserowe Zamykanie naczynek

Popękane naczynka czy rumień to poważny problem medyczny i estetyczny, który dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Skóra naczynkowa powinna być pielęgnowana z tą samą starannością, co skóra bardzo wrażliwa. Jednak właściwa pielęgnacja w połączeniu z odpowiednimi metody leczenia są w stanie doprowadzić do całkowitego ustąpienia dolegliwości na długi okres czasu.

Zamykanie naczynek czy usuwanie rumienia nie należą do łatwych metod i wymagają kompleksowego podejścia oraz przeprowadzenia kilku zabiegów dla osiągnięcia pełnego efektu.

Dobór odpowiedniej metody zamykania naczynek/usuwania rumienia opiera się na właściwej diagnozie, ilości, wielkości i położeniu naczyń.  Jedną z bardziej skutecznych metod wykorzystywanych w terapii usuwania zmian naczyniowych jest Intensywne Źródło Światła IPL, laser diodowy lub laser Neodymowo – Yagowy ( w skrócie Nd-Yag ).

Aby przystąpić do zabiegu w pierwszej kolejności, należy umówić się na wizytę konsultacyjną, na której zostanie dobrana odpowiednia metoda usuwania popękanych naczynek/ usuwania rumienia, dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Cena zabiegu zależy od metody oraz od wielkości powierzchni poddanej zabiegowi. Kształtuje się w granicach od 150 do 1000 zł

 

Więcej o zabiegach laserowego usuwania popękanych naczynek oraz usuwaniu rumienia

IPL CUTERA 

LASER CUTERA

LASER GENESIS

 

 

09.12.2020
Call Now Button