HIFU Ultraskin II Absolute – Miejscowe Wyszczuplanie

Hifu Ultraskin służy do miejscowego wyszczuplania ciała przez usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzieje się to w sposób nieinwazyjny, bez uszkodzeń skóry i długiego okresu rekonwalescencji.

To nieinwazyjna metoda wykorzystująca technologię skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Metodą Hifu Ultraskin stosuje się w celu miejscowego likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania ciała. Zabiegowi mogą być poddane takie obszary ciała jak: brzuch, talia, uda, ramiona, podbródek, pośladki.

Fala ultradźwiękowa skupiona na głębokości 13 mm doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych , które są w naturalny sposób absorbowane a następnie wydalane z organizmu w procesach metabolicznych. Należy dodać, że fale ultradźwiękowe doprowadzając do rozpadu komórek, nie naruszają przyległych tkanek.

Zabieg Hifu Ultraskin wykorzystywany jest również do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Poprawia napięcie i ujędrnia skórę twarzy, szyi, podbródka, dekoltu, ramion, kolan, brzucha, ud i pośladków.

 

Jak wygląda zabieg Hifu Ultraskin?

 

Podczas zabiegu do problematycznych miejsc przykładana jest głowica, przez którą przepływa energia ultradźwięków. W efekcie dochodzi do trwałego rozpadu adipocytów. Podczas zabiegu Pacjent/ka odczuwa delikatne ciepło oraz mrowienie. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Parametry zabiegu są dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wytrzymałości pacjenta/ki. Przez kilka dni po zabiegu może być odczuwana lekka tkliwość w miejscu wykonywania zabiegu.

 

Efekty

Pierwsze rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, natomiast na ostateczny efekt należy poczekać około 2-3 miesiące. Najczęściej pacjenci tracą od 2-3 cm w obwodzie. Dodatkową zaletą zabiegu jest fakt, że skóra jest też lepiej ujędrniona. Po zabiegu nie powstają żadne nierówności.

 

 

 

 

17.07.2019