Madonna, Rihanna, a teraz TY!

Biją rekordy popularności za oceanem, przyciągając uwagę znanych i uwielbianych, bo oni zawsze muszą być w doskonałej formie. O co chodzi..? Oczywiście o kroplówki witaminowe, które od niedawna możecie znaleźć również w ofercie kliniki MediDerm dr Prończuka.

Badania mówią, że witamin zawartych w suplementach wchłania się zaledwie kilkadziesiąt procent. Ten problem całkowicie omija kroplówka, w dodatku wchłanianie bezpośrednio w krwioobiegu następuje kilkadziesiąt razy szybciej, dając natychmiastowy efekt: lepsze samopoczucie, młodszy wygląd, wydajniejszy kondycyjnie organizm. To zabieg praktycznie dla każdego, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Kroplówki można aplikować solo lub wdrożyć je do kompleksowego planu zabiegów na twarz lub ciało. Po męczącej zimie doskonale sprawdzi się połączenie kroplówki Oczyszczanie + Detox z ujędrniająco-modelującym zabiegiem Venus Legacy lub Icoone, a pozytywne skutki włączenia kroplówki z wit. C do zabiegów mezoterapii kwasem hialuronowym odczujecie pozytywnie od środka i na zewnątrz. Od środka, bo wit. C dodaje energii, redukuje stany zapalne i zwiększa odporność, jak również pomaga zwalczać tzw. stres oksydacyjny (uwaga: smog!). Na zewnątrz, bo solidne nawodnienie po mezoterapii pozwoli lepiej związać kwas hialuronowy w skórze, zapewniając natychmiast spektakularny efekt jej rewitalizacji: ujędrnienie, wygładzenie zmarszczek, blask!

Kroplówki podajemy wyłącznie na terenie naszej Kliniki po konsultacji z lekarzem.

Więcej o kroplówkach witaminowych: https://mediderm.com.pl/oferta/kroplowki-witaminowe

13.02.2017