Szokowa terapia rewitalizująca!

Po zimie nasza skóra jest przesuszona, słabo odżywiona i wiotka. Na takiej skórze wszystkie defekty widać bardziej: od zmarszczek, które wydają się głębsze, poprzez prześwitujące naczynka i odznaczające się przebarwienia. Dobrze wpierw złuszczyć stary naskórek, np. kruszonym diamentem SilkPeel, następnie dać skórze delikatny impuls do regeneracji, by na koniec solidnie ją nawilżyć i odżywić, zarówno na zewnątrz, jak i od środka. Dr Prończuk rekomenduje w tym celu połączenie lasera GENESIS, mezoterapii frakcyjnej MEZOPEN i odmładzającej kroplówki witaminowej. Uwaga: terapię można stosować o każdej porze roku, nawet latem!

Jak odmłodzić i zrewitalizować zmęczoną skórę twarzy

Jak działa laser GENESIS?

Laser GENESIS daje impuls skórze do regeneracji, jest porównywalny do technologii IPL, choć działa łagodniej. Zabieg wykonywany laserem neodymowo-yagowym. Genesis nie wymaga stosowania znieczulenia, jest bezbolesny – to na pewno doskonała wiadomość dla osób, które do tej pory nie korzystały z terapii laserowych z obawy przed przykrymi dolegliwościami. Tu ich nie ma! Żadnego zasinienia, opuchnięć czy rumienia utrzymującego się przez kilka dni. Pamiętać jednak należy o tym, że zabieg rozprawi się skutecznie z drobnymi defektami, nie usunie natomiast popękanych naczyń czy przebarwień dużego kalibru. Świetnie natomiast sprawdzi się na pierwsze objawy fotostarzenia – płytkie i średnie zmarszczki, pojedyncze popękane naczynka, świeże przebarwienia etc. –  i w takim kontekście należy go rozważać. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, że można go stosować nawet latem – w przeciwieństwie do wszystkich innych zabiegów laserowych. Oczywiście warunkiem jest stosowanie wysokich filtrów.

Jak działa MEZOPEN?

Mezopen jest nowym standardem wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapii mikroigłowej. To specjalne urządzenie do mikronakłuć o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które pozwala dostarczyć w głębsze warstwy skóry substancje, takie jak: kwas hialuronowy, witaminy A, B, C, E, glutation, minerały i aminokwasy. Mikronakłucia mają na celu lepsze wchłanianie ww. substancji oraz danie skórze bodźca do naturalnej, samodzielnej regeneracji. Dzięki nim dochodzi do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które z kolei zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie skóra odzyskuje świeży, odżywiony i młodzieńczy wygląd. Zabieg może być nieco bolesny – zależy od długości igiełek i ich penetrowania skóry. Zabieg jest zdecydowanie mniej krwawy i bolesny od tradycyjnej mezoterapii igłowej. Trwa zaledwie 20 min., razem ze znieczuleniem 1 h.

Jak działa kroplówka odmładzająca?

Wraz z procesem starzenia, zaczyna się zmniejszać biologiczna aktywność komórek skóry zdolnych do regeneracji. Kroplówka, poprzez uderzeniową dawkę witamin młodości: A, C, E oraz miko i makro elementów jak: chrom, elektrolity, cynk, selen, miedź, fluor, dostarcza nam ‘paliwa’ od wewnątrz.

Zadaniem ww. składników jest:

  • Pobudzenie odnowy komórkowej i terapia antyoksydacyjna.
  • Ujędrnienie, rozjaśnienie i nadanie skórze promiennego wyglądu.
  • Dodatkowym atutem kroplówki będzie wiązanie wody dostarczonej podczas mezoterapii i wzmocnienie efektu nawilżenia.

W trakcie kroplówki odmładzającej możemy posłuchać relaksującej muzyki lub poczytać ulubione pismo. Procedura jest bezbolesna i trwa ok. 30 min. Dzięki fachowej opiece medycznej, zabieg przeprowadza wykwalifikowana pielęgniarka, sam moment wkłucia czasem daje się przeoczyć.

Ile i jak często?

Jeśli zdecydujemy się na peeling w gabinecie, należy odczekać co najmniej 2 tygodnie, zanim zdecydujemy się na zabieg laserowy. Peeling nie jest konieczny, ale spotęguje efekt terapii. GENESIS można połączyć z kroplówką tego samego dnia, a następnie odczekać tydzień i zastosować MEZOPEN, ponownie z kroplówką. Taką serię należy, w zależności od stanu skóry, powtórzyć 3-6 razy.

Ceny zabiegów: SILKPEEL – 250 zł., GENESIS – 500 zł., MEZOPEN – 400 zł., Kroplówka – 250 zł.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 22 760 33 77, 516 026 377

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

08.03.2017