CZY FRAXEL USUNIE STARE BLIZNY? (WIDEO)

Blizny, z którymi zgłosiła się do nas pacjentka umiejscowiły się w szczególnie niefortunnym miejscu: na twarzy. To nie były świeże blizny, więc Pani Karolina sprawdziła już wcześniej internet w poszukiwaniu rozwiązań. Umówiła się z lekarzem, ponieważ chciała skonsultować, czy kwalifikuje się do konkretnego zabiegu – lasera Fraxel.

Czy doktor Prończuk zakwalifikował pacjentkę na ten zabieg?

Zobaczcie przebieg całej wizyty.

Zabieg ma wszechstronne zastosowanie, pomaga m.in.: zlikwidować głębokie blizny (potrądzikowe, pourazowe i pooperacyjne), rozstępy, rozszerzone pory, zniszczenia posłoneczne, zmarszczki okolicy oczu, plamy barwnikowe, a także brązowe przebarwienia. Bez względu na dominujący problem terapeutyczny laser Fraxel zawsze sprawia, że uzyskujemy wyraźne ujędrnienie skóry na bardzo głębokim poziomie (patrz: lifting laserowy).

Badania kliniczne sugerują, że najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie 3-5 zabiegów, wykonywanych w odstępach 4-6 tygodniowych. Ponieważ światło lasera pobudza również głębsze warstwy skóry do produkcji nowego kolagenu, optymalny efekt jest zwykle widoczny po 2-3 miesiącach.

W przeciwieństwie do innych, zabiegi laserem frakcyjnym działają wyłącznie na niepożądaną zmianę, a ponieważ skóra wokół pozostaje nienaruszona, gojenie się następuje relatywnie szybko i bez widocznych ran. To pozwala szybciej wrócić do codzienności i znacznie redukuje dyskomfort.

Zobacz zabiegi na: blizny, rozstępy

Sprawdź również: usuwanie blizn potrądzikowych

Usuwanie blizn

23.11.2016