Nowy, luksusowy PEELING i naprawdę genialny efekt!

“The Perfect Derma Peel’ – ten zabieg gwarantuje naprawdę spektakularne efekty odmładzające. To dlatego, że poza unikalną mieszanką kwasów, peeling jako jedyny na światowym rynku zawiera w swoim składzie GLUTATION (GSH), przeciwutleniacz zwany  „KRÓLEM wśród antyoksydantów”.

GSH to najważniejszy antyoksydant i odtruwacz organizmu,niezbędny do walki z wolnymi rodnikami. Po dodaniu glutationu do prostego kremu lub balsamu, jego penetracja w skórę byłaby jednak minimalna.

Tymczasem, dzięki unikatowej mieszance kwasów w ‘The Perfect Derma Peel’, GSH dostarczany jest w głębokie warstwy skóry, zapewniając naprawdę spektakularne wyniki w walce ze starzejącą się skórą, trądzikiem i przebarwieniami.

Peeling The Perfect Derma Peel w rankingu Top 3 organizowanym przez stację ABC News został uznany za jeden z trzech najlepszych produktów z branży Anti Aging!

Opis zabiegu:

Jest to zabieg z kategorii kanapkowych, to znaczy, że nakładany jest przez kosmetolożkę warstwowo, a ostatnią warstwę zmywamy już w domu. – Peeling powinien pozostać na skórze przez minimum 6 godz., a jeśli nie odczuwa się wyraźnego podrażnienia i dyskomfortu, to można pozostawić go na dłużej, np. do wieczornego mycia lub nawet na całą noc – wyjaśnia Dominika Kuryłek, kosmetolożka z warszawskiej Kliniki MediDerm. Cała procedura trwa zaledwie kilkanaście minut.

PO zabiegu:

Złuszczanie następuje po 2 dniach i przez kolejne 3 dni jest dość intensywne, w tym czasie skóra odchodzi płatami. Można założyć, że po 3 dniach złuszczania skóra jeszcze się złuszcza, ale już minimalnie. – W tym czasie dobrze jest stosować głęboko nawilżające preparaty po zabiegach, np. Emulsję po zabiegach Endocare – rekomenduje kosmetolożka. – U osób z suchą skórą warto wykonać zabieg nawilżający, gdyż skóra może tego wymagać– wyjaśnia.

Jak często?

Zabieg dobrze jest wykonać raz na 3 miesiące.

Cena: 950 zł zabieg podstawowy, 1200 zł wzmocniony.

GLUTATION (GSH)

Glutation (GSH) jest peptydem zbudowanym z trzech aminokwasów: kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny, czemu zawdzięcza swoje szczególne właściwości przeciwutleniające. Występuje we wszystkich komórkach roślin i zwierząt. Bierze udział w procesach oddychania komórkowego. Ponadto ma zdolność do wyłapywania wolnych rodników, chroniąc komórki przed działaniem środowiska zewnętrznego. Wyczerpanie lub bardzo niski poziom glutationu prowadzi do śmierci komórek (apoptozy).

Zapisz

10.01.2016