Juvederm Vycross

juvedermTechnologia Vycross Juvederm to nowa generacja wypełniaczy na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Unikalność technologii VYCROSS polega na połączeniu kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej. Połączenie to sprawia, że stopień usieciowania łańcuchów kwasu hialuronowego jest większy, a to z kolei zapewnia jego dłuższą trwałość – efekt zabiegu utrzymuje się od 12 -18 miesięcy.

Dodatkową zaletą tej technologii jest uzyskanie kwasu hialuronowego w postaci żelu o gładkiej konsystencji, wyjątkowo plastycznego, który w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko wystąpienia obrzęku oraz zapewnia uzyskania bardzo naturalnego efektu końcowego. Obecna w preparatach Juvederm lidokaina miejscowo znieczula obszar poddany zabiegowi i ogranicza ból podczas zabiegu. Preparaty Juvederm to rewelacyjny sposób na zmarszczki.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Gama wypełniaczy z technologią VYCROSS

JUVÉDERM® VOLBELLA™ z Lidocaine to produkt na bazie kwasu hialuronowego, który delikatnie zwiększa objętość, modeluje kontury, modeluje kształt warg, wygładza pionowe linie i zagłębienia w kącikach ust. Produkt ten sprawdzi się również w rewitalizacji skóry, wypełni zagłębienia oraz rozjaśni cienie w okolicy oka, stosowany jest również w wypełnieniu drobnych zmarszczek np: w okolicy ust. Efekty zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy.
JUVEDÉRM® VOLIFT® z Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Stosowany jest w celu odświeżenia wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Umożliwia on uzyskanie długotrwałego efektu utrzymującego się nawet do 15 miesięcy.
JUVÉDERM® VOLUMA™ to preparat dzięki, któremu w szybki spoób twarz odzyska utraconą objętość. Służy do podkreślenia konturu, zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych, które stały się zapadnięte lub zbyt szczupłe z powodu utraty wagi lub utraty tkanki tłuszczowej związanej z wiekiem. Efekt liftingu po zastosowaniu JUVÉDERM® VOLUMA™ utrzymuje się do 18 miesięcy.
Call Now Button