Desirial – odmładzanie i plastyka okolic intymnych

odmładzanie okolic intymnychDesirial oraz Desirial Plus to preparat na bazie kwasu hialuronowego stosowany w ginekologii estetycznej, umożliwiający powiększanie oraz rewitalizację warg sromowych. Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się ostatnio ogromnym powodzeniem wśród Pań. Estetyczny wygląd miejsc intymnych ma dla kobiet coraz większe znaczenie: chętnie poprawiamy wygląd warg sromowych oraz odsysamy nadmiar tkanki tłuszczowej ze wzgórka łonowego, a prawdziwym hitem są zabiegi poprawy kształtu i rozmiaru warg sromowych kwasem hialuronowym.

Desirial i Desirial Plus to nowoczesne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, stworzone we współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym. To też jedyne preparaty tego rodzaju, posiadające rejestrację medyczną do okolic intymnych.

Zapisz

Zapisz

Czym jest Desirial?

Desirial to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego produkowanego z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like i dodatkiem antyoksydantu – mannitol, preparaty Desirial charakteryzują się przedłużonym działaniem, zapewniając bardziej długotrwałe efekty zabiegu.Desirial przeznaczony jest do stosowania w celu nawilżenia okolic intymnych, rewitalizacji warg sromowych większych, przywróceniu elastyczności jak również zwiększeniu ich objętości.

Dla kogo wskazany jest zabieg preparatem Desirial?

Preparaty Desirial przeznaczone są do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych okolic.

Tego typu zabiegi skierowane są również do kobiet, pragnących poprawić estetykę okolic intymnych oraz takich, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Zastosowanie preparatów Desirial pozwala na zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększa także stopień napięcia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pobudzenie fibroblastów wpływa stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe za pomocą specjalnej kaniuli rozprowadzając go po powierzchni objętej zabiegiem. Procedura zabiegu jest dla pacjentki bardzo komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się do dwóch lat. Cena zabiegu uzależniona jest od ilości wykorzystanego preparatu – zazwyczaj stosuje się 1-2ml na jedną wargę sromową.

Jakie efekty zapewnia zabieg preparatem Desirial?

Zastosowanie kwasu hialuronowego Desirial zwiększa objętość i napięcie skóry większych warg sromowych. Zauważalna jest również zmiana w kształcie warg sromowych.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt z użyciem preparatu Desirial utrzymuje się do 2 lat.

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.

Przeciwskazania

Ciąża, infekcje, stany zapalne w obszarze poddawnym zabiegowi.