Leczenie PRP Angel System

Angel System PRP to naturalna terapia odmładzająca. Ta nowoczesna, silnie regenerująca skórę procedura anty – aging dedykowana jest szczególnie osobom, którym zależy na naturalnych metodach odmładzania.

Naturalnym następstwem starzenia się skóry jest występowanie zmarszczek i stopniowa utrata objętości. Z tego powodu warto odpowiednio wcześnie zadbać o kondycję skóry i zapewnić jej odpowiednią regenerację. Płytki znajdujące się w krwi mają zasadnicze znaczenie w procesie odnowy skóry, zawierają one czynniki wzrostu, które odpowiadają za szybkie gojenie i naturalną regenerację skóry.

Dzięki metodzie Angel System możliwe jest pozyskanie właściwej koncentracji płytek krwi gwarantującej rozpoczęcie procesu regeneracji.  Jest to najbardziej zaawansowana metoda, dzięki której uzyskuje się wysokiej jakości koncentrat płytek krwi ( o 10-ęcio krotnym zagęszczeniu).

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak działa terapia odmładzająca Angel System?

Wraz z wiekiem w skórze nasila się proces wchłaniania kwasu hialuronowego i kolagenu przez co coraz bardziej zaczyna tracić swoją elastyczność, zmniejsza się też jej zdolność zatrzymywania wilgoci.  W efekcie skóra się starzeje.

Aby zahamować ten proces warto zastosować terapię osoczem bogatopłytkowym Angel System. Osocze po podaniu w odpowiednią warstwę skóry, uwalnia zawarte w sobie czynniki wzrostu odpowiedzialne za namnażanie nowych komórek, tworzenie nowych naczyń krwionośnych, oraz odbudowę nowych struktur kolagenu.

Jak wygląda zabieg z zastosowaniem systemu Angel?

Przygotowanie koncentratu bogatopłytkowego trwa około 20 minut. Sam zabieg zajmuje od 20 do 30 min w zależności od powierzchni zastosowania.

Na wstępie lekarz pobiera odpowiednią ilość krwi od pacjenta. Następnie pobrana krew wędruje do specjalnego, jednorazowego, sterylnego separatora umieszczonego w specjalnym urządzeniu sterowanym komputerowo.  Po 20 minutach w procesie podziału krwi, otrzymuje się koncentrat osocza bogatopłytkowego gotowy do podania w wybrany obszar.

Podczas tego procesu uzyskuje się dość dużą ilość osocza, którym można wykonać zabieg na twarzy, szyi oraz owłosionej skórze głowy.

Czy osocze bogatopłytkowe Angel system jest bezpieczne?

Osocze jest autologicznym materiałem, pozyskanym z własnej tkanki, co gwarantuje 100% bezpieczeństwo oraz brak ryzyka wystąpienia działań niepożądanych, takich jak np: alergia czy przeniesienie chorób zakaźnych. Pobranie krwi oraz jej przetwarzanie następuje w sterylnych warunkach, w ramach całkowicie zamkniętego obwodu sterylnego, jednorazowego filtra separującego, co sprawia, że jest to metoda szybka i całkowicie bezpieczna zarówno dla pacjenta jak i personelu medycznego.

Przeciwskazania:

 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • przyjmowanie leków sterydowych i innych długoterminowych terapii, które mogą mieć wpływ na jakość krwi

Zastosowanie Angel System

Mezoterapia:

 • odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk
 • poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • regeneracja skóry
 • wygładzenie i ujednolicenie kolorytu
 • spłycanie zmarszczek
 • stymulacja mieszków włosowych do wzrostu

 

Połączenie z lipofilling-iem

 • modelowanie, odmładzanie twarzy
 • modelowanie, powiększanie, rewitalizacja biustu
 • modelowanie pośladków
 • modelowanie sylwetki
 • skuteczniejsza adaptacja implantowanej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie jej ewentualnej utraty

 

Tym sposobem, na drodze prostej stymulacji własnego systemu regeneracyjnego organizmu, skóra staje się bardziej elastyczna, odmłodzona i zdrowsza w wyglądzie, a zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Te naturalne procesy regeneracji skóry, pełnią również kluczową rolę także w zabiegach wzmacniania wypadania włosów a nawet transplantacji włosów.

 

VIDEO

Call Now Button