Metamorfozy video

Kompleksowy zabieg odmładzający z użyciem

  • wchłanialnych nici liftingujących Aptos w celu uniesienia opadających policzków
  • wchłanialnego implantu Ellanse użytego do spłycenia zmarszczek nosowo-wargowych
  • kwasu hialuronowego Stylage do poprawy kształtu oraz rewitalizacji ust
  • toksyny botulinowej Bocuture do korekcji zmarszczek mimicznych w okolicy czoła

 

Odmładzanie twarzy komórkami macierzystymi - LIPOGEMS

Lipogems to nowoczesna metoda pozyskiwania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na pobraniu od pacjenta drogą mini liposukcji, oczyszczonej i mechanicznie przetworzonej tkanki tłuszczowej, która następnie jest podawana w miejsce, które wymaga regeneracji i naprawy uszkodzonej tkanki.

 

Odmładzanie skóry laserem Fraxel re:store w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym

Połączenie zabiegu laserem Fraxel re:store z mezoterapią osoczem bogatopłykowym PRP daje wyraźny efekt odmłodzenia. Osocze pomaga w szybszej regeneracji skóry po uszkodzeniu jej laserem, a dodatkowo dzięki wcześniejszemu „podziurkowaniu” przez laser, samo jest lepiej wchłaniane przez skórę oraz penetruje znacznie głębiej. Efekt zabiegu jest widoczny zaledwie po kilku dniach, następuje wyraźne odmłodzenie twarzy, poprawa napięcia skóry, zwężenie porów, rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu skóry, spłycenie blizn potrądzikowych.

Laserowe usuwanie rumienia

W leczeniu i usuwaniu rumienia, podobnie jak w przypadku pękających naczynek, pomocne okazują się zabiegi laserowe. Dobór lasera każdorazowo poprzedzony jest wywiadem lekarskim i uzależniony od stopnia zaawansowania problemu. W tym przypadku lekarz zdecydował się zastosować terapię

 

Nici liftingujące PDO Barb 4D

Nici PDO to znakomita alternatywa dla osób, które nie oczekują efektu liftingu chirurgicznego, a cenią sobie metody mało inwazyjne, a przy tym przynoszące naturalny efekt odmłodzenia skóry. Efektem zabiegu jest widoczna odmłodzenie skóry: twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu, pośladków, brzucha, ud.

 

Skleroterapia kompresyjna kończyn dolnych

Skleroterapia kompresyjna polega na podaniu środka leczniczego do wnętrza naczynia krwionośnego przy pomocy bardzo cienkiej igły. Wywołany w ten sposób kontrolowany odczyn zapalny prowadzi w rezultacie do zamknięcia poszerzonego naczynia, które kurczy się i staje się tym samym niewidoczne.

 

Call Now Button