Kwas hialuronowy – powiększanie ust

usta powiększanie1

Nie każda z nas ma idealne, pełne i symetryczne usta. Nawet najpiękniejszy kolor pomadki, nie dorówna naturalnemu pięknu ust. Dlatego jeśli kształt Twoich warg nie jest idealny, np: są zbyt wąskie, asymetryczne a może mało jędrne czy niedostatecznie nawilżone, polecamy naturalny, prosty, szybki i bezbolesny zabieg – wypełnienie kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy, to substancja, która stanowi ważny budulec każdego żywego organizmu; w skórze odpowiada on za wiązanie wody, a w konsekwencji za jej jędrność i nawilżenie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jakie efekty można uzyskać?

Dzięki zabiegowi można nie tylko powiększyć usta, ale również nieznacznie je uwydatnić, poprawić kontur, nawilżyć, można też usunąć nieestetyczne zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza).

Bezpieczeństwo

Kwas hialuronowy jest w 100% bezpieczny dla organizmu i nie daje żadnych powikłań.

Od czego zależy dobór preparatu?

Są różne preparaty z zawartością kwasu hialuronowego, lekarz dobiera preparat w zależności od potrzeb i tego, jakich efektów oczekujemy. W naszej Klinice używamy tylko preparatów najwyższej jakości renomowanych firm, które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i maksymalną trwałość efektu.

Emervel, Juvederm oraz StylAge® Special Lips Lido to produkty opracowane i wyprodukowane z myślą o spełnieniu wszystkich kryteriów. Wyróżniają się one wysoką jakością kwasu hialuronowego, gwarantującą skuteczną korekcję.

Kwas hialuronowy jest odpowiedni do stosowania w każdym ze wskazań związanych z procesem starzenia się ust, takich jak modelowanie konturu, zwiększenie objętości warg, redukcja zmarszczek wokół ust, korekta rynienki podnosowej (w celu uwypuklenia „łuku Kupidyna”) oraz nawilżenie tkanki warg. Produkt jest elastyczny i bardzo łatwy do formowania, co ułatwia jego rozmieszczenie i uzyskanie zmysłowego, harmonijnego efektu.

Przebieg zabiegu?

Zanim lekarz zastosuje pierwsze wkłucie, aplikuje znieczulenie miejscowe lub dentystyczne.  Preparat do powiększania i konturowania ust – ma postać żelu, zawiera także lidokainę, która zmniejsza dyskomfort towarzyszący iniekcji (wstrzykiwaniu preparatu). Dodatkowa zawartość naturalnego antyoksydantu – mannitolu, opóźnia degradację kwasu hialuronowego, wydłużając tym samym okres jego utrzymywania się w ustach. Po podaniu żelu w usta preparat natychmiast wiąże wodę i powiększa ich objętość oraz modeluje kontur.

Czas trwania

Zabieg trwa ok. 30 min i jest prawie bezbolesny.

Po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu, gdzie lekarz podawał preparat. Spokojnie, objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatu w skórę. Rezultat końcowy zabiegu powiększania ust zależy od własnego kształtu i miękkości ust, podatności czerwieni wargowej.

Trzeba mieć świadomość, że kwas hialuronowy przez około 2 tygodnie po zabiegu dostosowuje się do struktury skóry, układa się, osiągając ostateczny rezultat. Kwas hialuronowy wprowadzony w skórę jest dla niej odżywką – wiąże wodę, odbudowuje strukturę skóry, polepsza funkcjonowanie komórek. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i jędrna.

Kluczowe zalety

  • natychmiastowy efekt !!!
  • elastyczne możliwości: od nawilżenia do powiększenia
  • biokompatybilność – zerowe ryzyko powikłań
  • zabieg prawie bezbolesny

Jak długo działa kwas hialuronowy?

Efekt utrzymuje się średnio od 6 – 9 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, choroby autoimmunologiczne, alergia na kwas hialuronowy, opryszczka

Kiedy najlepiej umówić się na zabieg?

Najlepiej wtedy, gdy nie mamy zaplanowanych ważnych spotkań w ciągu najbliższych 2-3 dni, ze względu na ewentualny obrzęk lub siniaki.