Zarządzanie i Administracja

Renata Grabowska

Manager

renata-grabowskaAbsolwentka Magisterskich Studiów Menadżerskich na kierunku Zarządzanie Uniwersytetu Warszawskiego. Moja kariera zawodowa w branży estetycznej zaczęła się 18 lat temu. Od początku miałam możliwość i przyjemność pracy z liderami w tej branży. Dzięki temu zdobyłam odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Zdobyte doświadczenie, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz zdolność współpracowania z ludźmi, rozumienia ich i motywowania, pozwalają mi na zarządzanie Kliniką Medi-Derm.

Dbam o budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zajmuję się doborem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, organizacją pracy oraz ciągłym doskonaleniem usług o wybór najnowszych, sprawdzonych technologii oraz wiodących rozwiązań medycyny estetycznej.

Staram się słuchać i obserwować potrzeby naszych klientów, wszystko po to by móc sprostać ich oczekiwaniom oraz sprawić by mogli czuć się u nas bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystali z naszych usług.

W mojej pracy najważniejsze jest to, że codziennie mogę robić to co naprawdę lubię oraz to, że przynosi mi zadowolenie i prawdziwą satysfakcję.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dominika Pietras

Recepcjonistka

 

domi_stronaAbsolwentka Akademii Obrony Narodowej na kierunku Logistyka. Dominika jest bardzo dobrze zorganizowaną, pełną radości życiowej i empatii osobą, która zawsze chętnie doradzi i udzieli wszelkich informacji dotyczących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jak również kosmetologii.

Doświadczenie zawodowe i zamiłowanie do branży kosmetycznej pozwalają jej profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem opiekować się pacjentami. Ich zadowolenie jest dla niej priorytetem.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz